Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šteta što još nema PC analize. naš me zanima razlika u odnosu na konzole.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Anthem... gubitak bandwidtha i vremena. Zapne na loadingu prije pocetka misije i ne mice. A koliko su mislili na PC port govori cinjenica da ima mouse acceleration koji ne mozes iskljuciti. FoV slider nema. Shortcut za listanje tabova u meniju je Y i U loooool. Navodno je u alphi bilo pageup/pagedown, pa malo korigovali. Hvala njima.
     
  3. xman

    xman Komšija

    Paa biti ce vjerovatno najzahtjevnija igra uz Ghost recon wildlands. Ako uzmemo u obzir da vjerovatno lazu i da ce biti zahtjevnija nego na slici gore onda mozemo ocekivati sub 60 fps/high detalji na i7 i GTX1070 na 1080p sto je katastrofa.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    To neću ni da instaliram. Resident Evil ne izgleda ništa lošije vrti se u 60 bez ikakvih problema.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. xman

    xman Komšija

    Instalirat cu i igrat sa apetitom ali ti zahtjevi su izgleda bas pretjerani.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    RE2 beton.
     
    Haker likes this.
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nadam se da će se dobro prodati. Linearna, tona backtrackinga, nema multiplayera i opet predobra igra :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Sena likes this.
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je ovo vec goty, jer odprilike znam sta izlazi ove godine.
    Ok, mozda sam malo RE previse nastrojen.
    Ali stvarno vrhunska igra, tehnicki masterpiece, i poteska, sto je pohvala jer RE5 bio prelagan, njega sam neki dan remaster igrao, po ko zna koji put.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    RE5 i RE6 nisu nikad izasli sto se mene tice, kakvo smece.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    RE6 mi je bas letdown bio, kataklizma. Najvise sam dosao do menia.
    RE5 je mogao proci ali u usporedbi sa RE4 na kojem je bazirana, je losa.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    RE5 smeće, RE6 nisam niti igrao niti imam namjeru i četri je bezveze ali tada kada je izašao mi je bio dobar, pa hajde, može proći.
    Remake keca je za sada još uvijek najbolji kod ovog novog sam do pola pa neću ništa još zaključiti, ali za sada je dosta lagan na normalnoj težini šta je jedina mana za sada. Mislio sam staviti na hard ali skupljati ink da snimiš je baš frustrirajuće.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sad kontam revelations 2 kupit.
    Koliko vidim obecavajuci je, a ima nekimpopust sa gamepass.
    RE4 je meni prvi susret sa re serijalom i tu sam bas neobjektivan.
    Meni je to best dio bio sve dok ovaj nisam remake probao,
    Kad sam imao PS1, nisu mi htjeli kupiti re2, jbg dite bio.:D
    Kasnije me vise nije zanimao zanr, dok cetvorku nisam probao.
     
    Last edited: Jan 27, 2019
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam igrao dino crysis, to je bila zvijer u tad doba pa RE1,2,3, uh.... kakva nostalgija :)
     
    Haker likes this.
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam prvo gaming iskustvo imao na https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sega_Genesis
    Od daidze rahmetli. Sonic i Aladin su se primarno igrali. Bas se uzivalo.
    Nakon PS2 sve je pocelo prema dole ici, doduse i meni su nakon PS3 dosli crni dani, ali evo sad je hvala Bogu ok sve, ali nema vise uzivancije.
    Ako ce samo gige i pixele gurat, odoh ja domina igrat.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eh sto ne izadje remake Max Payne-a... Ili jos bolje, NOLF. Kakve igretine, ove danas im nisu ni do koljena.
     
    Vedo likes this.
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sreća pa nije zahtjevan [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Lose ide i na konzolama, cak i na X1. A port je generalno los na PC.
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jao jaooo kad se sjetim DinoCrysisa hahaha dje se toga sjeti meni je super bio.RE serijal sam od prvog igrao a odigrao demo neki dan ovog novog i nije lose.Mislim da ce to biti fina igra i nostalgicari kao mi cemo uzivati nadam se.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cemo da vidimo prvog kako ide. Mada nije meni to briga. Mene vise interesuje koliko sadrzaja ce da bude. Da li se isplati cekati 4-5 mjeseci dok ne izbace vise sadrzaja.

    Svidja mi se sto nema season pass, pa nece biti kao u Destiniju, da sve sto valja bude sakriveno iza DLC. Sve sto izadje od expanzija ce biti free. Pare ce zaradjivati na kozmetici.