Apex Legends

Discussion in 'Igre i konzole' started by RaP, Feb 6, 2019.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja licno Fortnite nisam igrao radi gradjenja. PUBG ne igram jer im ne dam 30$. Apex igram jer mi je suoer igra za igrat sa rajom a i djaba je.
     
    RaP likes this.
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Potpis, ja prvi nisam za BR zagrijan sekunde, odigrao jednu fortnite - pobrisao, pubg - dosta mi onih pustih bug-ova u BF-u pa još mi samo ovo fali da totalno poludim!

    Samo je ovaj APEX stvarno odličan, nekako ovaj gunplay, revive, no falling dmg, match ne traje dugo, relativno brzo i efikasno loot-anje (glavni razlog zašto mi je BR mrzak) itd. mi jednostavno "leglo", a i dosta raje sa origina počelo šutati, pa je do toga sigurno 70% što mi se šuta, a kod BF V recimo ni ne ulazim ako ne vidim barem trojicu iz platoon-a na discord-u! Jednostavno, sa rajom je sve bolje! :D

    PS. Ne igrajte bez medic-a (ona mala Jamajkanka), evo sada dobili rundu gdje sam 5x revive ekipu a kao medic imaš shield dok radiš revive + med. pack svakih 10 sekundi + care package svaku minutu i nešto!
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma danas samo sto racing igre nemaju BR mod. Ljudi probaju jednu od igara i onda kontaju da su sve iste.

    A raja se zasitila klasicnog DM/TDM-a. Zato je ovolika zainterosovanost.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sta je BR?

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Battle Royale mod. Ili ti: last man/team standing. I ako je sve pocelo od filma, popularnost tek stice sa ARMA 3 modom, poslije u H1Z1 a onda hajp sve od PUBG.

    U svakoj igri je BR malo drugaciji. Meni je recimo verzija u Armi i PUBG odlicna. Sve zavisi sta kome lezi. The Darwin Project ima poprilicno jedinstven BR mod.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Stavim i ja ovo da se DL-a pa mozemo nekad baciti i zajedno koju.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam lvl. 6 i imam samo 1 kill . :cool: Neda mi se igrati duze od dvije-tri partije. Za pocetnike je jako bitno da su u dobrom squadu, inace si topovsko meso.
    Vise mi godi PUBG.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probao, nemam ja živce za ovo.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar ovo koristi stari source engine.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam koji koristi ali meni pada ispod 60 nije baš optimizovana.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba jaca karta za ovo. Ja u lobbyu imam oko 30FPS. Ingame dvadesetak. Procesor se vrti oko 20%. Dosta ljudi igra sa dinamickom rez pa misli da je igra mutna a zapravo kada stavis "adaptive resolution" na 0, tek onda vidis gdje si. Moze ona sa adaptivnim i kod mene drzati 60 FPS. Nije losa opcija ali je engine prestar.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na GTX 960 je prosjek oko 60fps na medium postavkama, na high je 30fps.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobro je to onda, je li adaptiv r. na 0 ? Kako koristi cpu?
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja nisam ništa pratio, samo sam pokrenuo da vidim kako ide, igra mi je sama odabrala teksture medium, ostalo high. Kod mene je 1060 3gb i5 cetvrte generacije. Moglo bi lako biti da mi je cpu usko grlo.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @NAILS Adaptiv je na 0. Zapravo na high je oko 45fps, sad sam ponovo testirao, na medium je preko 60 fps konstantno. Jos da je 4GB model kartice islo bi i bolje. CPU je oko 20%.
     
    NAILS likes this.
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Instalirao, odigrao dvije, malo previse za moj ukus. Na drugoj mi crasha igra, a islo je dobro do tada, lagani uninstall.
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Par pobjeda se već pokupilo, Champion se postalo itd., zabavno i dosta stabilno bez većih bug-ova, uzimajući u obzir da je besplatna:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Optimizacija jeste loša, a kada baš sve stavim na low FPS ne pada ispod 60 (GTX 1060 6GB)! Vjerovatno bih ostao iznad 60FPS i uz medium (neke možda i high) detalje ali iskreno nisam experimentisao sa postavkama niti imam volje, jer neka mi na sekundu padne FPS i ne pogodim lika radi toga kada je ludnica, svakako bih odmah sve vratio na lowest low od huje! :D
     
    Vedo likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    "Thank you to all 25 million Legends out there."
     
    Esh likes this.