HiFI Setup

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Sena, Jul 7, 2015.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Sve ja to dobro znam jer upravo to koristim, Marantz reciver i B&W zvucnici, samo sam rekao da ako hoce hi-fi, nema od kucnog kina tipa sony, lg, samsung nista.
    Eventualna kombinacija koja se moze nabaviti preko pika nova je onkyo reciver, i 6 zvucnika, to nije lose, kosta oko milje, a svira sasvim solidno.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bas sam to i narucio 880km.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Haj' ba Sena kad te krenulo uzmi Fanatec volan za PS4 & Xbone, pa da mi ga utalis u pola cijene za mjesec-dva :mrgreen:
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    :D Sena coek upola >D
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Ona firma iz RS-a, vjerovatno, uzimali su mi poznanici kazu sve ok.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    :mrgreen:
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Da ne otvaram novu temu, gdje imam u Sarajevu kupiti optički audio kabal, 2m mi treba...
     
  8. black

    black Komšija

  9. joyjoy

    joyjoy Aktivista


    Ovi kablovi na ebay su po 2-3KM sa dostavom ( oko mjesec dana čekanja) , kupio sam najmanje 5-6 raznih opcija 1,5m , 3m , ulaz/izlaz koaksijalan/spdif , svi daju isti kvalitet zvuka ! Iz UK dođe brže (5-7 dana) ali su po 10-15KM , ma isto sve!
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da ne otvaram novu temu!Kupih prije satak 2 kabla,1 lafo opticki koji sam na prvi pogled bidio da nece raditi i drugi hdmi flat kabal od 5m koji naravno ne radi.Odmah grafa posla da pisti morao ugasiti racunar da proradi stara konekcija sa monitorom.Kupio naravno u bingu budala.Ode sad da vratim.Dajte neku preporuku kvalitetnih kablova kod nas da se kupi po mogucnosti kvalitetno.Treba mi 5m hdmi da vezem pc i tv i opticki da vezem tv i soundbar od 2m duzine

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    HDMI u Uni Expert sam uzimao i do 10m, svi bili ekstra, dan danas rade. Vjerovatno imas i u drugim radnjama gdje ima racunara. Opticki ne znam, probaj technoshop i slicne radnje, vjerovatno i hdmi imaju na istom mjestu.
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma kako je krenulo sa ebay.co.uk cu da narucim.Izace me oko 35KM sa dostavom 2m optickog i 5m hdmi.Zlo mi je od kinezera.Pogledacu ponudu.Hvala

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  13. heroic

    heroic Komšija

    Opticki imaju 1.5m za 12KM, hdmi ima 5m u UE.
     
  14. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Vidi kod Rasima....RS electronic....barem je bilo....kvalitetom su isti kao i sa Ebay-a.....barem ne cekas da ti stignu
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Od 02.03.2016 da ga nisam kupio, i nije mi ni trebao :D