Problem kopiranja texta na forumu

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by zdici, Feb 22, 2019.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    Postovani,
    imam problem sa kopiranjem texta sa foruma i lijepljenje tog texta zapamcenog u IE ili Word ! Recimo ako zelim jednu rijec da kopiram ono meni vecinu texta tog kopira ??!!!! pogledajte u cemu je problem !

    Hvala
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mislim da je problem do tebe.
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    Nebi rekao. Evo recimo upravo kopiram text svoj samo rijeci "imam problem" sta mi kopira i izbaci u Wordu ili Internet Expoloreru :

    imam problem sa kopiranjem texta sa foruma i lijepljenje tog texta zapamcenog u IE ili Word ! Recimo ako zelim jednu rijec da kopiram ono meni vecinu texta tog kopira ??!!!! pogledajte u cemu je problem !

    Mogu cak i video snimiti ako je potrebno !
     
  4. heroic

    heroic Komšija

    Koji browser koristis?
     
  5. zdici

    zdici Aktivista

    IE11 sa njim mi se desava taj problem. Evo sada probao sam Firefox sve uredno bude.
     
  6. heroic

    heroic Komšija

    Ja sam probao Edge, Chrome i Firefox sve uredno radi.

    Moj savjet okani se IE-a ako ikako mozes, nije nizasta, to je cak i Microsoft rekao.
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    IE nikad nije valjao, sem kad se neki mangup nasao pa koristio activex ili neku slicnu glupost.
    A MS je napustio Edge projekat, i preci ce na chromium koliko znam :)
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Pa samo ce Edge ubuduce koristiti Chromium (kao engine, isto kao sto ga i Chrome koristi), nisu bas napustili projekat :)
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    IE11?

    [​IMG]
     
    heroic likes this.
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    IE, najbolji browser za download drugog browsera.
     
    edgsi, zippoo and dmr like this.
  11. heroic

    heroic Komšija

    Danas mi je covjek rekao da koristi pc sa 6950X kao masinu za IE6...sad ovo...o_O
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da i ja imam taj problem na IE, na firefox sve ok


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro