Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Pa igra izlazi za 2 godine, poboljsat ce texture i polish...
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    aha, nema bolje dok ne dodju nove konzole, samo moze gore :D
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Znamo da ce PC verzija na kraju izgledati bolje, no zasto nisu jednostavno odmah prikazali demo PC verzije? Zar im nije u cilju opet prikazati igru odmah u najboljem mogucem svjetlu?
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne mora znaciti da ce PC verzija izgledati bolje.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni trailer pomalo dosadan, na preskaku ga pregledah. Grafika dobra ali nista ne vidjeno do sada. Ocito ovo nije moj tip igre, dok mi je Witcher 3 sigurno medju top 5 igara ikad.
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja sam 2x pokušao igrati Witcher 3 i odustao. Treći put sam se zainatio jer sam nekako nabrao živaca da pređem taj learning curve (inače nisam fan RPG igara) i isto mislim za Witcher 3, jedna od najboljih igara što sam ikada odigrao. Cyberpunk žanr mi je uvijek bio meh, međutim ko god hoće da se zagrije za ovo neka proba Deus Ex : Human Revolution, baš sam zbog ove igre baš zavolio cyberpunk i cijelu tematiku oko toga. Bladerunner 2049 je u svakom pogledu recimo bolji meni od originala, ali izgleda da ovaj žanr ne pije vode kod mainstreama, nažalost.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jebiga, ja nisam ljubitelj ovog ultimativnog sci-fi tako da mi igra neće odgovarati.. a što se tiće witchera, odličan naslov.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je ok punk, mislio sam mi se nece svidjeti dok Sunset nisam krenuo da igram.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 29, 2018
  10. senad_986

    senad_986 Komšija

    Inace mi je Bladerunner jedan od najdrazih filmova, a cyberpunk zanr srcu mio - ovaj trailer mi je otklonio sve nedoumice, bit ce ovo moj prvi preorder i to deluxe verzija sa svim ekspanzijama. :) CDProjekt Red, zivjeli!

    Grafika nije spektakularna, ali je iznadprosjecna. Nikad mltiplatform igra nece dostici nivo grafike God of Wara, Uncharteda ili novog The Last of Usa. Ali nivo detalja i atmosferu koju su uspjeli stvoriti - kapa do poda. Nisam ljubitelj FPS-a, ali mi se ovo napucavanje svidja, mada RPG-ove uvijek igram vise diplomatski ili stealthy tako da mi to i nije toliko bitno. Vise bih volio da je TPS/RPG, ali eto, znaju valjda sta rade i zasto je FPS/RPG.

    Ne ocekujem najkvalitetniju grafiku ikad, nije ni Witcher bio najljepsa igra kad je izasao. Ocekujem dobru pricu i odlicno napisane likove i dijaloge. Od svega najvise ocekujem pravu mrtvu depresivnu cyberpunk atmosferu i kvalitetan quest dizajn cak bolji i od onog u Witcheru. Ukratko, ono sto su maestralno uradili u Witcheru, ocekujem da nadmase. Naravno, nece skoditi sto bolja grafika i sto bolji gunplay. :)
     
    ac1dev likes this.
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Prikazuju krajisniku konzolsku verziju, jer je tako MS naredio.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Esh likes this.
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    jbt konzole vise, mislio sa da ce ovo biti samo za PC.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kad je posljednji put izašla igra samo za PC
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A cim vidim ovu prezentaciju na konzoli hoce nesto da mi bude, jer ne znas kakav ce port biti.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas. To vise ne postoji. I SP je gotovo izumro.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je EA pokušala ukinuti, ali nije baš istina, nikad nije bilo boljih SP igara.
     
    Vedo likes this.
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    SP nije ni blizu umiranja..
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Čovjek je sarkastičan. Što se primiste. :D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Cyberpunk 2077 coming in 2020

    9-10 godina razvoja. Zayebali su Chris Robertsa. Mada je bolje i to obzirom da je trend early access igara. Pa kada izadju iz ea, onda traze da testiras beta nadolazece update (kunos).