Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Rade na ovoj real time facial transfer tehnologiji jako dugo.







    Nakon ove Lawrence-Buscemi verzije, neces moci biti siguran ni sta gledas. Predvidjaju poplavu ovakvih klipova za americke 2020 izbore.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Morat ce oni to rijesiti na neki nacin, da se u klipu naglasi da je fake. Jer kakav je covjek po prirodi, iskoristiti ce ove stvari u najgore svrhe.

    Sve je dobro dok je sega, ali kada ode daleko i neko te tuzi onda ide belaj.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Imat ces kontrole nad ovom tehnologijom koliko i na photoshop. Neama povratka.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jedno je slika a drugo video. Mozes koliko-toliko kontrolisati YT.
    Zamisli neko uradi klip Trampa kako objavljuje rat Kini? Obzirom da je ovaj budala svoje vrste koji sve zivo objavljuje na twiteru, ne bi izgledalo toliko fejk.
    Ili ti nakace lice da nekome handris zenu? :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Imas liveleak gdje imas snimke ratnih scena. Pogubljenja. Sve je tamo dozvoljeno. YT i nije referenca. Twitter, FB i instagram korisnici su meta. Pogotovo snimak manje rezolucije kao gore Gadot gdje prepoznas osobu ali ne i da je fake. Snimci koji kruze drustvenim mrezama na mobitelima.

    Iskreno mislim da ce veci problem biti kada se objavi legit video a zbog ove tehnologije lagano demantiraju: "To je montaza". Kako god bilo, mislim da ce se znacajno stanje promjeniti. 2016 americke izbore kritikuju jer su na glasace imali veliki uticaj trollovi, fake profili na twitteru i FB, sa kojekakvim propagandama. To prije nije postojalo. Zamisli kada ovo gore zaživi. Neces moci policijskom izvještaju vjerovati.

     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve to vec ima. Vjerovatno ce biti veci pritisak na drustvene medije da kontrolisu content. Veci je to problem u drzavama gdje vlade rade montazu za svoj narod.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    edgsi and zippoo like this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Prosinecki je zivi primjer sta bascarsija uradi sa covjeka :)
    Ja nisam pojeo cevapa i pite ne pamtim al me slatko ubi...
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Cuj on primjer sta bascarsija uradi, lik i pio i pusio dok je igrac bio, cist primjer nezdravog sportiste/zivota.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Interesantna tema.

    Coordinated inauthentic behavior

     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. NAILS

    NAILS Moderator



    We have succeeded in generating high-resolution (1024×1024) images of whole-body who don't exist using Generative Adversarial Networks (GANs)
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Iskreno, *ebani smo zbog ovoga, mislim na covjecanstvo. U momentu mi na um padne stotine situacija gdje se ovo moze zloupotrijebiti. A kinezi ce biti prvi u tome.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa svaku reklamu mozes uz pomoc ovoga napraviti, ne trebaju ti vise glumci i manekeni.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep. Disney je nastavio koristiti Carrie Fisher na taj nacin za SW.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    Svaka čast na ideji :D
     
  20. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Valja 6 sati izdrzati :D