Warframe

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Dec 1, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    D2 i 3 ali bilo je davno, mozda je do mene. Haha.. nisam rekao da je zajebana ali, jbg, meni je D3 daleko zabavniji bio.
    Patton2410 'Ajd, dam joj drugu šansu. Vidjet cu.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igrao sam Diablo 3, toliko dugo da sam i platinum uzeo na PS4. Imam taku opremu da sto kaze @Pelikan, da sve instant oko mene umire, i na veoma visokim nivoima. Imam toliko legendary opreme da mi ne moze vise stati u onaj kovceg, koji je max upgrade, da u njega moze stati 400 dijelova opreme. :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo recimo the division je isto loot šuter. Ali su NPC'c zabavniji. Ulaze u cover, penju se na auta, flenkaju. Nije dosadno.



    Ovo je tek nakon nekih 2h igranja. Mislim da poslije lvl30 dolaze teze misije.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Warframe je fast pace sa dosta protivnika koji sponaju konstantno, i gdje imas Warframe koji ubijaju i na udaljenosti i do 30-50, kroz zidove, spratove i sve prepreke. Tako da NPC inteligencija i nije tolika potreba. To je vise mob koncept nesto kao na Star-Craft ja bi rekao.

    Igrao sam Division, i nju platinirao. Igra dojadi veoma brzo, a npc spona uvijek na ista mjesta i u istim brojkama. Kao i u destiny. Znaci predjes raid 2-3 puta vec znas kad u kojem broju i gdje ce svaki protivnik sponati. Mi kad smo igrali bas je bilo ovako kako sam ti opisao. Idi tamo cekaj da 4ica dodju, predji na drugu stranu idu jos trojica, itd, itd. Dojadi to veoma brzo.
    Najbolji dio Divisiona je PvP zona i ganjanje sa drugim igracima, ali i to dojadi veoma brzo.
     
  5. Tensai

    Tensai Komšija

    U warframeu nije toliko bitan skill koliko gear. I to je svrha cijele igre, nabacit sto bolji gear. Ima poslije misija koje su dosta teze i izazovnije, sto vise igram sve vise imam neuspjelih misija. i to je igra sve zanimljivija.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sto stancaju content, nemam kad vremena stici sve izgrajndat. Hahaha. Plus uvijek kamara nekih events, koji daju fin loot, pa ne zna covjek gdje prvo da udara. :D

    Sa jucerasnje izgrajndanim Equinox Prime sada imam sve Warframe u igri.

    Sve postigao bez ulozene marke u platinum. Cak sta vise do sada sam preko trade chata zaradio nekih 6000-7000 platinuma. Samo jucer prodao 2 seta Equinox Prime-a za po 200p svaki. I tako obicno uradim svaki put kada izadje novi Prime Warframe. Igra ima fenomenalnu ekonomiju koja dozvoljava da se finansiras kroz trejdovanje.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo sto je jedan nov Warframe izasao, danas vec novi najavili. :)
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    Meni fali nekoliko frejmova jer mi je fakat dodijalo grajndat, još sam pravio nekoliko većih pauza... Što se tiče love nisam kupovao platinum al' jesam onaj neki accesories pack sa velorum prime sigilom... Baci name na PM da se frendamo :D :D
     
  9. Tensai

    Tensai Komšija

    meni je prekipjelo sto imam samo 2 slota za warframe i svaki novi koji napravim onaj stari moram obrisat. nisam znao da se tako lako moze nafarmat platina. Imaju li neki jednostavni nacini za farmanje platine ako nisi bas super high level?
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    "Lako" je relativan pojam... definitivno moraš dosta vremena ostaviti... Kad izađu novi prime frejmovi i oružja navališ da farmaš relice koji sadrže te dijelove, onda navališ da otvaraš te relice sa drugim igračima na chatu... Skupiš čitav set novog frejma /oružja i prodaš ga za platinum dok je cijena visoka... Ostaneš malo na trade chatu pa vidiš šta ljudi stavljaju pod WTB tj. šta se traži da se kupi i pokušaš to nafarmat' da prodaješ... Onda se mogu prodavati i oni modovi i dijelovi iz Sindikata... Ma svašta ima da se platina zaradi.. :D
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I meni bi grajnd dojadio garant, da nemam jarana sa kojim igram. Grajndamo 99% stvari zajedno, pa je puno zabavnije, i rijetko kad dojadi. Doduse jest nam dosadio ovaj zadnji event gdje smo zatvarali raptures da bi dobili Vandal Opticor. Ja par puta znao i zaspat kako je bilo dosadno. Hahaha.

    Ja igram na PS4, pa ako deres na toj platformi slobodno me dodaj: Bosnian_Lord.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo kako sam ja krenuo zaradjivat platinum na pocetku. Samo igrao Vault Runs - ODC (Orokin Deralikt Capture), i farmao ovih 5 modova: Blind Rage, Narrow Minded, Fleeting Expertise, Heavy Caliber i Overextended. Za svaki od tih modova se moze uvijek dobiti 15-25p.

    Tako sam ja pokrivao svoje troskove za nove Warframe i weapon slotove. Kasnije sam onda aktivnije poceo farmati nove Warframe koji izadju i njih prodavao. Kad god novi Prime Warframe izadje, u prva 2-3 dana cijena ce se kretati izmedju 150-250p za njih. Prodas jedan set za 200p i to ti je dovoljno za kamaru slotova.
     
    Loki likes this.
  13. Loki

    Loki Komšija

    E jbg, PC kod mene. :)
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Steta druze.

    Danas lvl up neke stvari na Hydron-u, i u 2 run-a nas invade Wolf. Jesu ga buff-ali sad, pa 5min solidne marisane sa njim nam trebalo da ga savladamo. Sreca pa sam bio sa Hyldrin, pa sam bio 'tanky', i mogao sam browl sa melee a da ne zaginem svake 2 sekunde. Gram i udri.

    Oba puta izbaci Wolf Sledge BP. Odmah ih tuhnem po 200p za svaki. Easy money :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sinoc su live sa TennoCon-a imali 350k gledalaca na Twitchu. Uskoro stize novi quest plus Railjack expanzija. Gdje ce se moci brodovima igrati. Ship to ship combat. Vise ljudi na jednom brodu sa vise zadataka. Gdje uvode da mozes regrutirati druge squadove da ti mogu pomagati u misijama. Kamara novih misjija koje mozes brodovima igrati. Odlicna prezentacija.





     
    Loki likes this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo sta 'Railjack' expanzija donosi: