Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Grafički slabiji od ps4 (ako ne računamo Xbox X) i sem Forza serijala ne znam ima li ista još vrijedno igranja na njemu sto se tice ekskluziva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    PS4 Pro je go to.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Zar nije Forza postala dostupna i na pc-u? Gears of War i Halo jedino.. al nisu neke igre.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je sasvim OK, ne vidim nista da gubim na njemu u odnosu na PS4... ali opet ja nisam bas relevantan :) ne igram se toliko....
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Same ekskluzive su mi i vise nego dovoljan razlog da se uvijek odlucim za PlayStation. Bas me zanima koji ce cijenovni rang biti sa novim konzolama. Mislim da PlayStation 5, sa svim techom koji natrpaju u njega, nece biti ispod $500. One specs. sto je Mark Cerny naveo u interviju za Wired, nece doci po regularnim cijenama, garant. Vjerujem da ce biti jedno stoju skuplji od PS 4 Pro.

    The PlayStation 5 Will Be Released At A Price That Will Be Appealing To Gamers In Light Of Its Features

    Me: There’s always been a general range of launch pricing. Will the next console hew to that range?

    @cerny: I believe that we will be able to release it at an SRP [suggested retail price] that will be appealing to gamers in light of its advanced feature set.

    Me: Meaning that it may cost a bit more but what you’re getting is well worth it?

    @cerny: That’s about all I can say about it.

    https://wccftech.com/playstation-5-price-appealing/
     
    Last edited: Apr 18, 2019
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Dodaj inflaciju i dodje ti tih 499 na isto sto je bilo 399 nekad, skoro. Za mobitel raja daje 500-1000 USD godisnje i nije problem, a problem ako je 500 umjesto 400 konzola koja ce ti trajati 7-8 godina. Ja bi volio da idu na 499 tag, jer bi znacilo da ce manje skrtariti na komponentama.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    To stoji kolega, bez daljnjeg, vec onako govorim.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Telefoni gaze granicu od 1000usd, tako da su konzole đaba.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Pa da te igre interesuju vidio bi razliku. I meni bi bilo svejedno koja je konzola kada bi ih držao ugašene.
     
    Aldiin likes this.
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mortal kombat, nfs, FIFA :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. ming

    ming Veteran foruma


    Rade i na veš mašini. Šta god da si kupio možeš to igrati.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Biće zvjerka ovaj ps5, definitivno će se isplatiti možda i odmah uzeti za nekaog kao ja što nemam ps4 pa sve odigram na petici.
    I cijena ok, mid range graficka će toliko koštati.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ne bi uzimao launch konzolu. Sacekaj barem da izbace 1-2 serije, ispravit ce sigurno bruku stvari.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nek ima BC sa PS4 digitalnim naslovima i uzimam odma.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Microsoft @ E3

     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Tanko, sem Cyberpunka ništa nije bilo wow.

    Na kraju, onaj Halo se vrtio na novom Xbox? Nisam ni malo impresioniran moram priznati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Cyberpunk ce se morati odigrati na high end masini :) Koliko li je CD PROJEKT RED platio Keanu-u za motion capture i glumu :D Ako Rockstar bude radio novi GTA kao next. gen Vice City, mogli su ubaciti Al Pacina ili De Nira kao protagonistu, kao nekog starijeg bossa, to bi bilo mrak. Imaju para ko blata, mogu platiti top glumce :)
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije nikada GTA top billing imao što se tiče glumaca. Možda sam Vice City, ali nisu to bili Hollywood A-Listeri.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma nisu morali raditi na Keanu mo-cop. Ako freeware deep fake A.I. ovako dobro odradi, kako li tek neki Pro softver napravi:









    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Patton2410 likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Opet razocaravajuca xbox presica. Stare igre bez nekih novih IP. Najveci wow momenat im bio predstavljanje 3rd party igrica.