Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Trebala bi se sada dosta poboljsati i fizika i A.I u igrama, sa Ryzen 3 u novim konzolama.
     
  2. Esh

    Esh HWB

     
    Vedo likes this.
  3. ming

    ming Veteran foruma

    CGI cinematic experience u 19 frejmova.


    Nisu ni 4K savladali a već se 8K spominje.
     
    Esh likes this.
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Mislim da bi im prioritet isto tako trebalo biti hladjenje. Stvarno za povratiti je sta ljudi izbace kao gotov proizvod.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lagano pocet pare skupljat. :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovo ce vrijediti odgledat kad stigne na Sony YT kanal

     
    Pasha likes this.
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam PS4 opet kupio samo da bi odigrao God of War. Poslije sam odigrao jos par naslova da ne stoji.
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Nisam odigrao previse naslova na PS4 jer sam se s aktivnim gamingom oprostio ali je posljednji GoW najbolji naslov koji sam igrao. Ne samo na PS4 nego vjerovatno i u posljednjih X godina...
     
  10. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    The latest rumor on the PS5 is that it'll cost $399 and boast AMD Ryzen 3600G processor with Navi GPU
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Znaci cijena isto kao i PS4 na startu. Mada sam negdje procitao da ce biti 500$. Jos ako bude tacno da ces moci igrati i PS4 igre na novoj konzoli onda ce biti ekstra stvar.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako bude 4 stoje, bit ce extra.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator


    Moći ćeš PS4 igre igrati na PS5, Cerney je to već potvrdio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Je li se meni cini ili je PS4 bas bila bezveze konzola? :D Nikakvih posebno dobrih exkluziva nije bilo kao recimo na PS3.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolja od PS3.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta je toliko vrijedno od ekskluziva? Nijedna nova samo nastavci postojecih, ili?
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Novi IP na PS4 koji meni mogu naumpast:

    Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Resogun, The Last Guardian, Until Dawn, Detroit, Nex Machina, Aliennation... kojih se ja mogu sjetiti.

    Uz te nove IP, ostale exkluzive: God of War, Persona 5, Gran Turismo Sport, God Eater 2, Gravity Rush 2, Detroit, Spider-Man.

    Jos stizu: Days Gone (novi IP, za koji dan), The Last of Us 2, Ghost of Tsushima (novi IP), Death Stranding (novi IP koji radi Hideo Kojima).

    Prilicno dobro odradjena generacija od strane Sonyja.
     
    Lamagician likes this.
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    hmm ni za jednu od od tih novih nisam cuo, osim Ghost of Tsushima :D A moguce da ove zadnje 2-3 godine konzole budu plodonosnije. :D
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisi cuo za Death Stranding: