Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Pa najava kraj ili početak godine. Taman je to.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa i the last of us je zombi igra. Da mi se popravlja motor igrao bih onaj mehanic simulator. Te igre što održavaš stvari i hraniš lika su dno, to mora izumrijeti.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cjepidlacenje.

    Poredit skoro bilo koju igru sa The Last of Us, je smijesno, a kamo li druge zombie igre.
     
    senad_986 likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa dying light 2 ce biti jedna od najjacih zombie igara poslije TLOU.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako bude lose optimizovana kao prvi dio tesko. Nemoj me pogresno svatiti, Dying Light 1 mi je super igra, cak i platinum sam zaganjao, ali je bila uzasno optimizovana. Jos ako si igrao sa rajom u squadu uzas zesci. A ovo govori neko ko se u opste ne opterecava sa frejmovima, grafikom i tako tim. Dying Light je doslovno znao biti ne igriv u 4 player squadu.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Dobio bagatela PS4 Pro od kolege pa reko da probam taj GOW i jos neke PS eksluzive kad se nadje vremena do kraja godine :)

    Posto nemam pojma o PS-u zna li neko da li podrzava rezoluciju 2k ili iskljucivo 4k kod igara koje su kao optimizovane za 4k (upscale)? Razmatram da li da spojim na monitor koji je 2k (draza opcija) ili na tv 4k. A ne bih da spajam na monitor ako ce mi svaki naslov vrtiti na 1080p...
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    nema ps4pro mogucnost da baci 1440p, samo 1080p i 4k.
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    hvala za info. ide na tv :)
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Lamagician likes this.
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uzeo PSVR neki dan, pravo dobra stvarcica osim slabe rezolucije, jos se mora cistiti prije svake upotrebe. Astro Bot je 10/10, predobar platformer, nisam ovako uzivao od Mario Galaxy. Skyrim VR je cisti seks, ali moram odmarati svako pola sata ako ne koristim teleport movement a logicno da ne koristim. Probao jos Wipeout koji je odlican i GTSport za koji moram ponovo kupiti volan. U VR je bas vrh voziti. Spojio sam i na PC preko nekog programcica tako da se mogu igrati i igre sa Steama.
     
    Esh and Patton2410 like this.
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Resident Evil 7 probaj obavezono.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ready yourself - 5.10.19

    Watch our full-length feature documentary, Raising Kratos, debuting this Friday May 10th at 12:01AM Pacific on PlayStation YouTube
     
    Lamagician likes this.
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    EA Access game subscription service finally comes to PS4

    PS4 owners will be able to purchase a subscription for $4.99 per month or $29.99 per year through the PlayStation Store.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Super stvar, uzimao sam par puta na PC.
     
  17. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Naughty Dogs, kapa dole. Morao napisati :)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Vezano za sta ih spominjes?
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Uncharted 4 i the last of us :)
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Vala Uncharted je bez veze, dođe kao rail shooter igra. Last of us je druga priča.