Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Unchartedi definitivno overrated. Ok su igre više jer su dočarali avanturističku atmosferu, ali sve ostalo prosijek.
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Pridruzujem se pljuvanju Uncharted-a. :D
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Pljuvanje je neosnovana kritika, Uncharted nema ni dubinu ni širinu da bi se nazivao nekim remek djelom.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je uncharted sasvim ok, zabavio sam se dosta kroz serijal. 4,lost legacy, 2, 3, 1 . Mene je jedino cetvorka bas odusevila.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma vrh serijal.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sad ni Uncharted ne valja. Hahahaha
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Meni dosta :D

     
  9. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Reci da je bez veze je previse, ali uvijek ce biti hejtera :)

    Ljudi su napravili odlicnu avanturisticku akciju koja te moze do samog kraja drzati i zabavljati. Cak i mene koji uvijek preferiram brze FPS-ove..
     
    nenji_avero likes this.
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Igra je zaglupljena totalno, ne možeš pasti bukvalno plus je prelagana. Ok je kao interaktivni film ali sa gamingom nema veze. Jednom pređeš i to je to.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Esh likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobar making of...
     
    Last edited: May 10, 2019
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Od prvog do četvrtog ista stvar, lupi kocku da se sam penje, pobij red protivnika bez po muke, riješi zagonetku (prelagana) hajmo opet.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Los serijal totalno:[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije loš, ali ove ocjene su previše kako god pkreneš, slično kao nova Zelda I još par igara.
     
    Vedo likes this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa kao sto i Vi imate svoje misljenje (koje cijenim) tako i drugi imaju svoje. Ovo je nekako misljenje vecine.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    I brini spirs je kraljica popa to je mišljenje većine. A ja ti nađem isti takav link što si stavio za prosječan CoD naslov, i šta nam to govori?
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Problem je sto nema dobrih igara pa ovakve dolaze do izrazaja. Generalno mislim da igra bez sirokog multiplayera i nekih odrzivih npr. rpg elemenata ne zasluzuje vise od 8 na Meta...al to je moje misljenje i ne mora se nikome svidjati, pogotovo jos kad da's za igru 60 Eura i predjes je za 5 sati
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Govori nam da se vecini svidja COD i tacka. Isto tako vecini se svidja Uncharted i sigurno zasluzuje jednu devetku kao ocjenu.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Ljudi vole da ih se nogom udara u prepone, to što neko voli nije problem nikakav. Originalna opaska je bila da Uncharted nije nikakva kultna igra koja je promjenila ili izmislila novi žanr, već jedan prosječan naslov zbog kojeg se jedino priča jer jer ekskluziva u pitanju.