Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma jesu ga ubrzali 32x ccccc ovo se komotno moglo razvući na 2 sezone :) Winterfall i svi u njemu se nisu nikako pojavili u ovoj epizodi, a očekivao sam da će Bren nešto napraviti. Yara i njena ekipa nestali... Jedino se još treba pojaviti šupak Bronn
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Bren je bijeli konj, odnosno kontrolise bijelog konja na kojem ce Arya odjahati iz grada da skine mad queen. :D
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa HBO im je nudio sezonu od 10 epizoda, ali pisci rekli nema potrebe 6 je dovoljno. Kao da HBO nebi volio da moze jos 4 hefte duze izmamit pretplate.
     
  4. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ideja da Dany poludi i spali grad je odlicna jer krv nije voda, a i ona uopste nije pozitivan lik nikad ni bila, samo je jedan cilj imala, prijestolje i vlast, ali ne vlast radi dobrobiti naroda, vec vlast radi vlasti i uzimanja onog sto joj po rodjenju pripada. S druge strane, realizacija i tovar gluposti u ovoj sezoni su nevidjenih razmjera, srozali su najbolju seriju ikad na nivo sapunice i nepotrebnog spektakla. Bilo je i dobrih momenata u ovoj sezoni, ali su zasjenjeni potrebom pisaca da ugode gledateljstvu. GoT je postao zrtva vlastitog uspjeha, previse je kezual publike ovo pratilo, njima su isli na mlin. Drago mi je da ima jos samo jedna epizoda, da se mrtvi konj prestane mamuzati napokon.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni samo jedno pitanje iznad glave je, cijela serija u fazonu winter is coming, dodje zima i paf ubishe ga jednim potezom :)

    mislim wtf..
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    dugo je i trajala zima koliko su zbrzali sezonu...

    Postaje ko neka sapunica, cak i predvidiva. Steta.
     
  7. heroic

    heroic Komšija

    Sto se tice Night kinga, preglupo je ubijen. Mozda i ne bi bilo toliko glup sam nacin kako su ga ubili, da je to malo bolje prikazano, malo vise uzbudjenja dok se sunjaju prema njemu, a ne ovako maltene slucajno.

    Ove zadnje dvije bitke su katastrofa, po meni nelogicne taktike. Protiv mrtvih hajd eto moglo bi se mozda diskutovati sta su htjeli, ali ovi iz King's landinga nisu imali nikakav razlog da se postroje ispred zidina. I otkad to zmajeva vatra razbija/raznosi kamenje?
     
    Lamagician likes this.
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    Zmajeva vatra od dovljno velikog zmaja upravo to radi u ASOIAFu, a Drogon je sad dovoljno velik.
    U knigama je bilo dosta tih slucajeva.
     
    heroic likes this.
  9. heroic

    heroic Komšija

    Nisam to znao, nisam procitao knjige, ali hajde taj detalj mi je i najmanje sporan, to mi je samo cudno bilo.
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zadnja je knjiga Dance with dragons, koliko znam, tek su tu dovoljno veliki da mogu nositi ljude.
    Ne sjecam se da su nesto palili toliko.
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Treba ljudima dati Oskara za najveći uspjeh u srozavanju nekog naslova, ikad...
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ta dva debila (pisca) rade iduci Star Wars film, najavljeno neki dan. Lol
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovdje su u 4. epizodi bili flamethroweri a u petoj atomsko naoruzanje :D
     
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

    Fire and Blood, Balerion ruši zamke lijevo i desno. Harenhall istopio.
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

  16. Esh

    Esh HWB

    Ovo me podsjeća na situaciju kad se serija Lost završila :D
     
    Lamagician likes this.
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nemojte tako, bas su nam fino uradili The end :D :D
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  19. veki81

    veki81 Aktivista

  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas smece. Otkad ja govorim da je gejmotron smece. Smece od serije, jedini gori smo mi koji gledamo. Prave budale od nas. Budale i jesmo sto gledamo ovo govno.

    Ocjena 0/10. Ne 1/10, nego 0. Golemi hejt za seriju. Valjda je vec jasno. Strastveno je mrzim.