Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    bas mi glupo kako zmaj rusi kameni grad kao da je od pirea...bukvalno sve zgrade koje vatra i malo dotakne padnu kao pijesak >.<
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa jaka je vatra, čak i piše u knjigama ja mislim da su tako rušili sve kad su došli u westeros. Kao taj dragonfire pali kamen

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U citavoj sezoni vala zmajeva vatra je najmanji problem. :D
     
    heroic and NaLe! like this.
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Night King je brzo otisao, imam neki sesti osjecaj da ce Mad Queen biti Night Queen i da ce tako zavrsiti, sa ogromnim clifhangerom.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hajd eno snima se prequel :D
     
  6. Zer0

    Zer0 Aktivista

    O moj Boze...
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako ljudi sfuserise pa to je čudo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kakav usran kraj ccccc
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]





    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    kAcA and forzamilan like this.
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahahahaha :D :D
     
  11. Almir

    Almir Komšija

    kilavo....ja ne pamtim neku seriju gdje veliki br folowera hoće verziju 2
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad zmaj istopi zeljezni tron reko sad ce im uvesti demokratiju. Sljedeca scena Sam predlaze demokratiju :D

    Nije ovo gotovo, napravili su kravu muzaru koja ima jos mlijeka. Bran ce da trazi zmaja, koji je otisao sa Dani. Zasto ona nebi vaskrsnula kao Night Queen?
    I kako renovirase grad koji je bio sravnjen sa zemljom i onaj ledeni zid kojeg je zmaj istopio?
    Klifhangera na sve strane.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Hocel mi ko objasnit zasto zmaj ne sprzi Snowa?
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa zmaj ne zna tko je ubio Dany :) usto, zmaj zna da John nije prijetnja, čak štaviše...
     
  15. Decerto

    Decerto Komšija

    cak se ni snijeg nije istopio ispod zmaja,a duvao ima 30 sekundi :D
     
    Ronaldo_9 likes this.
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Knight King heroj a ne zločinac. Mogao nas je spasiti svih ovih sranja. Ali sve u svemu beton serija Al 8 sezona qrcu ne valja.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma bit će nastavak ba. Zmaj je odnio Dany. Ona je negdje ziva. Bran traži zmaja...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  18. FearLess

    FearLess Aktivista

    Serija sasvim ok. Zadnja sezona nije na nivou prijasnjih, ali nije ni toliko sranje koliko se prica. Ovo je Martinov kraj a ne od onog dvojca, ubrzan ali njegov kraj.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Snow u sebi ima iste krvi kao Dani. Mogao je i on uzjahati zmaja.
    A bit ce vise nastavaka, vec krajem ove godine krece snimanje. Pitanje je samo hoce li ostati ova ekipa glumaca.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Njegov kraj, i ja nemam problema sa raspletima, ali vazno je kako je se doslo do kraja. Doslo je se uzasno. Da su se trudili da napisu 8 sezonu gore nebi uspjeli. Pa brate ovo je totalni shit show. Amaterski standard pisanja, i ova i prosla sezona.

    Pravo mi zao mi sto odgleda zadnje dvije sezone. Da Bogdom nisam. Sreca pa ce izaci i knjiga, gdje cemo nadoknaditi ovaj amaterizam od pisanja. Osim ako R.R. ne umre prije nego je dovrsi i objavi.