Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nego ko ce mi reci dje ode hebeni Snow sa onim divljacima na kraju???Shit pravi sta napravise.Sapunica meksicka

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  2. veki81

    veki81 Aktivista

    Ma nije ovo jos kraj nisu obnovili javne kuce :D.
     
    forzamilan likes this.
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Očito je novi kralj raspustio noćnu stražu jer je njena jedina svrha bila da čuva sjever, prvenstveno Winterfall koji je prvi na udaru u slučaju kakve prijetnje. Kako je Bren kralj svih, između ostalog i divljaka koji su bili najveća prijetnja s one strane zida, kako mrtvih više nema, stoga straža na zidu više nema svoju svrhu, te su divljaci, skupa sa Johnom na neki načun straža samo dislocirana bilo gdje na sjeveru tj. slobodni su :) tako sam ja to shvatio.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa osta Nocna Straza iza njega. Kako on ode sa divljacima, oni zatvorise kapiju iza njih. I u Castle Black ga dopratila 2 buraza nocne straze. Zar i Tyrian kao Hand of the King nije rekao da Nocna Straza ce uvijek biti potrebna za ove ili one ...

    Nema smisla kako god. Ovo isto da su pokusali kao u Western filmovima, kada junak na kraju bude ranjen, i zadnja scena pokazuje kako se tetura na konju, i onda kraj. I ti sad nemas pojma jel mrtav, ili ziv. Isto sa ovim. John ode sa divljacima, i sad ti ne znas ide li ih ispratit ili ode sa njima zivjeti, ili koji klinac.

    Uglavnom u ove zadnje 2. sezone sve je nedoreceno meni. Mislim, stvari su se izdesavale, ali kontexta nigdje. Sve nekako puff, gotovo, puff gotovo, i tako kroz obe sezone.
     
    SpookyMoO likes this.
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Cirkus.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator


    Čitam, kažu raja zmaj je shvatio da je ustvari Iron Throne ubio Dany, a ne John, zato je njega i spržio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Zer0 likes this.
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa to dobrim dijelom i jeste tačno. Svi koji su izginuli u seriji su izginuli radi trona, bio on direktan ili indirektan uzrok

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Zer0 likes this.
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma svi mi trazimo nekakva pametna objasnjenja, hvala Bogu da se zavrsilo da se ne sekiram vise.
     
    nenji_avero likes this.
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa ending i nije tako loš, mislio sam da će gore biti. Jon mi je, uprkos što su ga D&D iskasapili u ovoj sezoni ipak ostao najdraži lik. Na stranu što ima nenormalno puno rupa u priči i sve, opet je neki ending logičan, samo što su trebale min dvije sezone character developmenta da dođe do ovoga, ovako je sve na silu ispalo i prebrzo...
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I Dexter me je isto ovako razocarao u zadnim sezonama. Samo on nije odjahao na konju u divljinu nego na brodu da bi postao drvosjeca. :D
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jesam li ja jedini lik na planeti koji nije pogledao niti jednu epizodu ove serije :D
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    S obzirom na sezonu ovo jos nije bilo ni previse lose, par wtf momenata ali overall gledljivo.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nisi naravno. Znam x ljudi koji nikad nisu ni čuli za GoT.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cudan zavrsetak. Ali dobro da je kraj. Pa ko bi gledao jos ovog sranja.
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Upravo to :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jesi hahahha

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Zer0, Ronaldo_9 and forzamilan like this.
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Samo wire niie a niti jedna st

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zavrsi se GOT i pretplata na HBO GO :) Hvala im ali sadrzaj nije ni blizu Netflixa. I sama aplikacija na tv-u dosta sporije radi nego Netflix.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imaš cernobil isto kažu dobar.
     
    SpookyMoO and bhd like this.