Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Klikni appstore sivo dugme pored kamere gore lijevo.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    los ux :)

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam sta ce ti neke druge tipkovnice, u biti zasto ijednu Apple aplikaciju (osim Maps) zamijenit sa nekom third-party. :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Radi haptic feedbacka, appleova nema vibraciju kad kucas


    Thx Nails. Sad ostaje kako se rjesit ovog G bara

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hm, zanimljivo. Bas cu probat.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    moze li se iMessage naštimati bez iPhonea, odnosno da radi samo na Mac, bez da se prethodno ikako koristio iMessage?

    Meni nece da se uloguje, pokusavao sto sam znao, u Apple ID postavkama ubacio svoj broj, ali opet nista, an error occurred, try again
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

    Moze, treba samo Apple ID.
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. nivla

    nivla Komšija

    idi na ove tri tacke pa na edit, pa iskljuci ove dodatne appove te onda slajd lijevo na svaki od favorita i pobrisi sve
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Steam Link launches on iOS and Apple TV
    Probao, radi super
     
    Esh likes this.
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Oj gadosti, isto kao da ima tumor pozadi. Ni dizajnom više ne mogu prodati telefon, samo im zaključani OS ostaje.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta se imaju truditi kad izbace konkurenciju u jednom danu :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Postalo je vazno biti drugaciji. Kao kad je iPhone X prvi imao notch, ili sad S10 prvi imao ovu rupu u ekranu. Iako mozda i nije prvi (mislim da je neki Honor imao to i prije), ono sto je bitno da je standout feature. Prepoznatljivost je bitnija od dizajna.

    Pa tako i ova rugoba nazad.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Jest vala znaru telefon, drama...
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ruzan je bio i iPhone 5 i iPhone 6, pa su ih svi iskopirali na kraju
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Meni su petica i sestica bili pravo lijepi telefoni.
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Koristis li swipe, to je extra ficr na GBoardu, nadam se da ce i Apple to nekad uvesti.

    Odlucio sam uzeti iPhone X, najvjerovatnije 256 GB varijantu. Znam da je stariji model, ali mi je fakat XS skup i to jos mogu ubosti tek 64 GB model. Ne vjerujem ni da ce esim uskoro zazivjeti kod nas, jedva je i ovaj 4G dosao.
    Koristio sam svasta, imao Samsunga, Xiaomija, probao kratko i Huaweija, onda sam radio iOS development uporedo s Androidom, tako da sam imao priliku koristiti svaki iPhone koji je do sada izasao, cak i XS Max, ali mi se bas X svidio od svega sto sam imao. Znam da nema logike, ali meni je super :D
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Skup je X jednako kao i XS. Nema jos puno do nove iPhone generacije, ako ti se ne zuri ja bih pricekao.
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam prije haman 3 godine kupio iPhone 7 Plus 128GB. Platio sam ga oko $900 u to vrijeme, u Apple storeu, negdje oko launch-a. Evo ga i dan danas radi ko doxa, prezadovoljan sam i ne mislim mijenjat makar jos jednu generaciju. Sesticu sto sam imao, cura koristi, telefon star vec 5 godina isto pici bez problema, fluidnost na nivou! Traju telefoni haos. Jesu skupi, ali kad skontas skupa je sva elektronika danas. Da priustis sebi bilo sta od elektronike da je malo kvalitetnije, bas se moras izut drama...
     
    kvaju and bhd like this.