1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Poskupa je ako ostane 50 dolara. Ista kao 3 samo color ekran.[​IMG]
     
    Aldiin likes this.
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolje onda Bip uzeti.

    Ja sam se nadao nekom Bip 2, na to bi vrijedilo nadogradit.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma



    Izgleda opet 25$ :D Tite su.
    Koliko vidim moći će se muzika kontrolisati preko nje, najbolja stvar koja je falila. Ja naručujem čim je izbace za evropu
     
    forzamilan likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa na Aliju ima preorder i nije sigurno 25 $

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima, 33$ je ja mislim. Možda se kasnije spusti na 30 i to je to. U svakom slučaju super je cijena u odnosu npr Fitbit I ostale.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel ima naznaka za amazfit bip 2?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma odlican.Ali primijetio sam da je dobro pao kad je krenuo preorder.18KM od pocetka preordera je pao.Padace jos :) i ja cu da uzmem,moram

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mislim da je Bip 2 vec najavljen tj da sam citao ali ne znam gdje.Sinoc trazio po historiji gdje sam procitao ali ne nadjoh.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa sad sam gore stavio, ovdje niko nikad ne otvara ništa :D

    Izbacit će ovaj health watch ali po specifikacijama i cijeni djeluje kao nasljednik bipa
     
    Eldorado likes this.
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo vidim krenula je prodaja hoces ti odmah narucivati ili jos cekati?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    @SpookyMoO Ma vjerovatno ću naručiti samo da vidim kakav im je ovaj sat. Nije skupa, jest da mi i ne treba i da nosim mi band 3 pola godine, ali ko ga šiša.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni da je neki sa GPS kao naredni upgrade. Ni Band 4 to nema. To sto Band 4 ima color display i malo vise funkcija mi ne znaci nista.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve ovisi šta kome treba. Meni gps ne bi služio bilo čemu, dok npr alarm mi je najvažnija funkcija, a spavati sa satom je sigurno glomaznije nego sa narukvicom.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To i ja mislim, sa narukvicom spavam normalno, bip je nesto veci ali trebalo bi bit ok. Medjutim ovi glomazni 1.3"+ modeli su totalno preveliki za spavanje. Apple watch series 4, onaj od 40mm bi bio idealan, al brutalno skup.
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    ja spavam cesto sa bip-om...zaboravim da mi je na ruci pa legnem sa njim. ne smeta uopste kod spavanja.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bip je ok, zapravo idealan za ono što bi smart watch trebao biti. Ovi satovi što furaju da zamjene mobitel su preskupi i meni bezveze.
    Ovaj health watch je dobar, treba sačekati da izađe, ne vidim nigdje na YouTubeu ništa dok mi band 4 ima milion unboxinga
     
  20. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Health Watch i meni djeluje kao dobra opcija, ali treba vidjeti kako ce se novi senzori pokazati na testu. Jer osim toga ne nudi mi nista vise od BIP..osim sto baterija traje 30 dana manje :)
     
    Haker likes this.