HBO GO na PS4

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by senad_986, Jun 16, 2019.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Izvinite ako je već bila tema, ali mi ne uspijeva da aktiviram HBO GO na PS4. Može li uopšte kod nas obzirom da PSN nema zvaničnu podršku u našoj zemlji. Netflix mi radi uredno.

    Edit: Treba aktivirati HBO GO aplikaciju na hrvatskom računu na PSN-u.
     
    Last edited: Jun 16, 2019
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni isti problem sa amazon fire stikom.Kaze da nisam u regiji u kojoj ima hbo go.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    Obzirom da igram preko US profila, za HBO GO sam napravio HR profil i prilikom registracije HBO GO aplikacije sam odabrao BiH za lokaciju, radi uredno. E sad, kako napraviti za Fire stick, pitanje je.
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nemam pojma nisam jos probao preko vpn istekao mi.Cim dakle udjem u aplikaciju kaze da sam u regiji u kojoj nije podrzan hbo go.Be kontam kako kad uredno koristim hbo go na tv bez ikakvih zavrzlama.Registrovan na hbogo.ba sajtu i tu imam pretplatu.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  5. senad_986

    senad_986 Komšija

    Realno, Netflix je miljama ispred HBO GO-a, kako sadržajem, tako dizajnom i fluidnosti aplikacije. Nakon ovog besplatnog prvog mjeseca, HBO GO ne namjeravam nastaviti koristiti, a Netflix ide dok se boje ne rastope. :)
     
    Esh likes this.
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jbg ima n3kih stvari koje pratim ali da je aplikacija u odnosu na netflix odron to je tacno

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sky je jos puno losiji :D
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ima jakih stvari kojih nema drugdje, ali koliko god te serije bile kvalitetne, nema ih dovoljno mnogo da čovjek uzme HBO GO umjesto Netflixa ukoliko vaga između ta dva servisa.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema ni na Netflixu poslije par mjeseci :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    mogu li na PS4 mkv filmovi sa titlovima? :D Ili bar moze li se stramat sa PCa?