Dobar Vaper?

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by efo, Apr 26, 2018.

  1. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Zbog katrana i ostalih supstanci sam najviše i prešao na vape. Moraću malo i o dry herb da iščitam :D
    Iqos je isto zanimljiv koncept, mislim da će da zaživi više nego vape.
     
  2. Tesla

    Tesla Aktivista

    Ne mogu stvarno u korak sa troskovima i da pusim normalne cigarete. Vec godinu dana svakodnevno namatam po 50-60 cigareta, i sad je to vec mazohizam. Stvarno zamorno od same i pomisli da kad dodjes kuci "MORAS" namotati za sutra. Usteda je znacajna naravno za nas dvoje 1,5kg duhana 36 KM i 3 kutije po 500 filter omotnica 15 KM. Plus jos 10 KM za one super82 cibuke ili sta su vec, ne koristim ja nego stara. Dakle 60 KM. Da uyimam normalno po petaka svaki dan to bi bilo oko 450 KM mjesecno sigurica. Pa sam kontao da se vratim ponovo na elektricne, pa kontam hiljadu stvari jer volim da buildam i coilove i treba mi kamara didja bidja a ne da mi se sve odgadjam. Evo naletih na ovu dry herb vape preporuku od Vas, pa me interesuje ima li kod nas kupiti tih penova ili kako se vec zovu, pa da u njih samo trpam ovaj duhan koji vec kupujem, da se kotarisem MOTANJA.

    Hvala
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zar ti nije lakse prestat :D
    Jarane ispisa se, smor zivi. Mene da tako nesto smara, ja bih ga ukino instantno.
     
  4. Tesla

    Tesla Aktivista

    Druze, jednu sam stvar sebi rekao, da se ne patim, nikada u zivotu necu pokusati prestati da pusim. Pokusao sam i nije to za mene, pusim vec 30 godina.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Naručiš online sa nekog od EU shopova.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk