1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Starci imaju LG OLED 65" B7, ekran totalno unisten burnin-om. Kod mene Samsung LED phva prilicno uflekan na mjestima. A moj stari LCD 10 godina star kakav je bio prvog dana i dan danas je.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod mene plazma 11god izgleda kao prvi dan. Sada koristim S8 star dvije god, baš skinem ovaj screen test kada čitam ovo da vidim i ekran super. Generalno predobar telefon, kontam ga prodati ali teško od xiaomija naći nešto sa ovako dobrim ekranom.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koristen je za tv programe, predpostavljam.
    Koje postavke?
    Spalit ces LED diode kod lcd-a pogresnim , ja zamal nisam na KS8000 doduse petljo sam po service menu.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Sletili ste sa teme skroz, pogotovo sad prica o TV panelima... Imamo druge teme za to. Xiaomi only here...
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Zglajzali još prije 3 dana :) :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ako neko traži Xiaomi Note 5 AI 3/32gb nek se javi u inbox.

    Kao nov, uredno sve razlog prodaje zbog kupovine MI 9T :D



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ljudi moji poludicu.Koristim uporedo amazfit pace i mi band 4.Naravno ne mogu istovremeno.Svaki put kad hocu da reaktiviram pace moram ga na factory settings.Ali sad nece da se.loguje na mi account samo se rusi.Ne mogu ni u settingsu telefona da kliknem na mi account da vidim info o racunu i tu se srusi samo.Ne znam jel do njih ili ne?Odem i preko browsera tamo se loguje ali nista se ne desi tj samo bijeli ekran i nikakve mi opcije ne daje.A kad idem login na tel preko email and pass kaze email and pass nesto od toga kao nije tacno ali nemoguce jer je memorisan i nisam ga mijenjao.Desava li se vama ovo?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Stigao apdejt za RN5, security patch za avgust, optimizacije za lock screen, notifikacije i status bar. Navodno su nesto otpimizovali za wifi, jer imao sam problem da ne uradi automatsku konekciju pri prelazu sa jedne na drugu mrezu. Vidjet cemo sta su napravili.
     
  9. Majesco

    Majesco Aktivista

    Meni se baterija vratila na staro poslje updata, prije trosilo ko ludo bateriju.
    Prije mi se desavalo kad hocu da vidim vrijeme javlja da nema konekcije i ako je uredno konektovan i sve ostalo radi bez problema, poslje updata nema problema sa tim, normalno radi.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Koristi li iko EU MIUI na F1?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Moze li neko od strucnjaka da analizira?Nista ne hebu ovi ni na xda ni na mi forumu.Probao sam sve preporuke googla ali nista.Mijenjao teme cistio kes ali na sanse.Dakle mi account nikako ne radi.Kad kliknem u settingsu samo se srusi.Ovo sa slike javlja.Mijenjao teme stavljao fabricku ali nista.Nije custom rom fabricki je global i nije tel rootan.Samo je otkljucan BL.[​IMG]

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Problem rijesen.U settings,installed apps,pa na opcije za mi account app isao sam na uninstall updates i clear cache.Nakon toga normalno mi dalo da se logujem i proradilo.
    Ja gureme radi gluposti.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li neko zna može li se na Mi Launcher podesiti da aplikacije budu složene abecednim redoslijedom?

    Sent from my MI 9 using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Reznor likes this.
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ja koristim Nova Launcher, hiljade nacina customizacije. Isplati se uzeti i pro verziju.
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala, Poco Launcher je najbolji, imao sam ga na Pocophone, mada mi se i ovaj bio svidio, ali steta sto nema opcije da slozi aplikacije po nekom redoslijedu vec ih samo onako razbaca

    Sent from my MI 9 using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    A furke znaci ništa od zaštitne maske :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovo je neprakticno skroz.