World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovaj zadnji patch na konzolama, (ovaj od 4+ GB) kao da je donjeo malo bolji matchmaking i team balancing. Nakon poduze pauze od nekoliko mjeseci ne igranja, vrnem se da malo istestiram promjene. I za sada puno vise close, i interesantnih bitki. Nije da nema one sided bitki, ali u 50ak bitki u zadnja 2-3 dana, to je dosta redje. Moze biti da je privremen slucaj, jer naletali su i prije dani gdje MM i team balancing budu savrseni. Vidjet cemo. Nadam se da jesu neke pozitivne promjene uveli u MM, gdje ti team balancing daje nadu da uvijek mozes do pobjede (sto u online kompetitivnoj igri bi trebao uvijek biti slucaj), a ne da se pobjednik zna i prije pocetka partije po tome koja ekipa ima koje tenkove.[​IMG]

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    I meni se cini da je matchmaking malo promijenjen, djelimicno je sporiji ali izgleda dosta bolje balansiran.
     
    Patton2410 likes this.
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znaci nije samo do mene. :)

    Posto je balansiranje trenutno (nikad ne znas koliko ce trajat) dosta bolje, pa i bitke duze traju. Sto mi se svidja. Bude bitki koje dodju i na 1 v 1 ili 2 v 2, sto je do neki dan bilo rijetko, ali skroz. Cak sam i Kolobanov medal uzeo. :D Ostanem 1 na 5 na assault mecu, i prezivim. Mi se branili. Ja u Is7, protiv JagPanzera, Amx 13 90, E75, i artiljerije i nemam blage sta je 5to bilo. Vjerovatno neki AFK. Ubijem E75 i Amx, sakrijem se od artiljerije i JPZa dok vrijeme nije isteklo. :D Sakrivanje je bilo obaveza jer sam bio na one shot za JPZ i arty, na nekih 100 heltha.

    Samo da nije placebo efekat kao i sa prijasnjim patchevima. Gjde mislis poboljsan MM i balansiranje, da bi se za sedmicu sve vratilo na odvratno staro.[​IMG]

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 7, 2018
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Me znam koliko sam puta ovo instalirao odigrao koji i briši. Jednostavno nemam živaca za čekanje pa me odmah urokaju :D i brate učitavanja preduga, ovo treba na sad instalirati
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako ne volis cekat pozadi snajpajuci tenkovima sa papirnim oklopom, i volis igrati agresivno. Onda kakvog heavy/destrojer tenka sa oklopom sebi nagrajndaj, i u prve redove. :D

    Ja volim mediumima igrat, pa dosta flenkat, taktizirat. Pase mi takav gameplay.
     
    Last edited: Apr 7, 2018
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Partija na Prohorovki sa B.C. 25t. Ono kad sve odradis po PSu, ali ekipa jednostavno radi sve da izgubis. Citavo vrijeme sam spotao, ali djaba kad ekipa ne zna prioritete kod eliminisanja meta. Radije se fokusiraju na nizeg tira kojeg mogu ubiti nego da ubijaju Type 5 koji ih counter spota citavo vrijeme tako sto je dosao na nasu polovicu. Morao ga ja yollo i klipat. Isti slucaj i sa VK45 i E75. :(

    Na Dukla Pass, ocistim citavu stranu, ali zato na drugoj strani, gdje je vecina nasih otisla svi zaginu. Ostanem 1v4, klipam Wafena tier 9, ali ostanem bez municije, i zauzmu mi zastavu. Jos ostali bili Grille, JagTiger i artiljerija. Lagano sam ih mogao pokokat da sam imao municije sa svojim extra camo i spot rangeom. Vratio se ja do zastave i sve ih spotao iz zbunja, ali djaba :([​IMG][​IMG]

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    U toku je OPS pa svi zude za kill-om, zato i svi pokusavaju prvo gadjati nizi tier ;)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa da je ops nesto pa bi i razumio. Ovako za 25% kredit boostera do 16og. oni gube partije. :(

    Ali nije to do ops, vise do ne znanja. Pogledao sam statistiku par tier 10ki koji su bili sa mnom, i sve ispod 50%. Lik sa VK tier 10 hevijem, snajpa na Prohorovki na 1-2 liniji, skroz nazad. Poljak, sta drugo da kazem. :D

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U zadnja 2 dana matchmaking i team balance su uuuzas blago receno. U nekih 30 partija, mozda 2-3 da nisu zestoko taslacenje jedne ili druge ekipe. 15-2, 15-3 je meta. Ako si na shitty strani, jedva 2-3metka po partiji ispalis jer su blowouts od prve do zadnje sekunde.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da nema ko da prodaje WoT account ili da zna nekog da prodaje? Nesto mi se igra pa gledam da kupim nesto da se igra. :)
     
  12. becke

    becke Aktivista

    Prodao bi ja svoj. Ne pamtim kad sam upalio igru, tako da nemam najnovije tenkove :)
    Nemam pojma ni kako se krecu cijene, ali mozemo se dogovoriti na PP.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Baci pp sa nickom ingame. Imam nekih ponuda vec i preko PIK-a pa vidim sta je najisplativije.
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imam ja acc neka je fina kombinacija tenkova, brodova i aviona
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vec sam u zavrsnoj fazi pregovora za acc od kolege s foruma tako da do daljnjeg ne treba acc. Hvala ipak.