World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pa naredne sedmice ce spast, malo hype na startu..
     
  2. Neso

    Neso Komšija

    Kad vidih ovaj screen, sa ovim login portalom, milion nekih uspomena navru :) Mislim da sam imao oko 14 godina kad je WoW izasao. Ja i haver isli non stop gore u onaj internet klub Neon, na Marijinom Dvoru da gledamo kako drugi sutaju dok i mi nismo nabavili dobre Broadband konekcije kuci :)
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Taman se zavrsila srednja, dosao raspust a ja se navukao na WoW....definitivno taj screen budi uspomene ali sam jos uvijek jak i ne zelim instalirati WoW (citaj: zapostaviti real life) :)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Da vidim koliko će hajpaši izdržati bez mounta kad bude trebao prevaliti barrens na nogama. Još stari questovi bez lokacije na mapi, ma vrh.
     
    Esh and AdoSA like this.
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa bili su addoni i u klasiku, Questie ili kako vec.
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Barrens :D Jedna od najdužih zona ikad. Pogotovo na PVP serverima. Radi higher lvl Alliance debila sam znao luditi. Sad da ostavim pola dana na par Questova? Ma ni lud
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Samo night elf, druid na vanili.
     
  8. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Hahaha, jest samo se pojavi neki nightelf hunter i spiči te strijelom.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    AdoSA likes this.
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Ja ne kontam ove ljude koji placu sto je vanilla preteska i preduga..pa brate niko te ne forsira da sjedis 10 sati za racunarom. Igra kosta 10$ mjesecno,ako se ulogujes i na sat dva dnevno,opet se naigras vise za mjesec nego da si kupio neku AAA igru. Ne ganjas da postavis neki svjetski rekord,ako ti treba mjesec dana do lvla 20,pa sta,igras svojim tempom. Isto da MORAS dobit 60 za sedmicu.
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    ili rogue... Zbog njih sam maksuz digao i druida iako nisam bio fan PVPa, genkao sam sve redom sa njim kad sam lvlao, a mimo BGa kasnije samo su gnom rougovi(kako mi je main bio Resto Tauren Shaman, ovi mali mutavci su me maltretirali non-stop) morali da umru pod svaku cijenu.... ostalo, kako kad. hehehehe
    Mada sam se znao zamjeriti sa pravo kvalitetnim igračima pa je bilo svega :D



    Nije to ćeif... Čeif je sjesti i zgubiti se u tom svijetu satima :D. Ne mogu sjesti za WoW, logovati se i prošetati od Questa A do Questa B i reć dosta za danas... nikako hehehe.
     
    Last edited: Aug 29, 2019
    Esh and MakaveliTheDon like this.
  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ja jos nisam nikoga upoznao da je stao nakon 1h igranja :)
     
  12. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Mi smo imali raidove na grad gdje se gnomovi spawnaju, tako kad smo stigli 70lvl, otisli tamo i pobili sve zivo.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Misliš 60? Vanila cap je 60. BC je 70.

    Pobili citav Ironforge? Ti raidovi su bili ogromni, po 400 hordasa.
     
    Last edited: Aug 29, 2019
  14. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    To je u doba TBC-a na privatnom serveru, uglavnom trazili ove level 1, onda postane dosadno, i onda nastane fight negdje ispred izmedju high levela. Pa dodje level 60 rogue i satare te :D
     
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma samo origi WoW... Kada sam prvi put upalio WoW to je bilo na vanila privatnom serveru. Imao NE Warriora sa sva tri talent tree-a i full t2 opremom. Bezveze bilo... bugova užas. Poslije samo original :D ... Al' fakat.... Kada sjednem i malo duže razmišljam o tome sve više i više epic sjećanja i doživljaja vežem za ovu igru... Definitivno jeste poseban svijet ovaj WoW :D Iako je ne igram dugo vremena, do dana današnjeg ostaje moje najbolje gaming iskustvo, a nakačen sam od vremena Commodore-a 64 i za svo vrijeme od tada, konkurencija je prilično ozbiljna u mojoj Top 10 kategoriji
     
    Esh and MakaveliTheDon like this.
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ja sam srecom naletio na tbc prvi put kad sam upalio. Kad se sjetim radiova na Illidana i pohlepe za warglavesima. Onda smo kasnije koristili bugove da ubagamo Illidana sa petom od huntera. Dok se nije pojavio GM ispred nas i rekao sta ima momci?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Joj kad se sjetim Molten Core :) I onda Ragnaros na kraju. 15god proslo dok si reko keks.
     
    bhd likes this.
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probao Classic, vratio se na retail. Smor teski.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Stormwind u UE4 engineu:

     
    Lamagician likes this.