Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas tako, njih zanima najvise sirova brzina. Barem u pocetku, oprostice mu i neke greske al ne i manjak ambicioznosti.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bio sam par metara od bolida :D super je bilo, pozicionirao se odmah na pravcu ka eau rouge, kontam tu je za gold karte, a ono jedina razlika što oni na tribini sjede, bolje meni bilo.
    Čudno je gledati live, od parade vozača pa do kraja. Žao mi što nisam vidio druge lokacije ali strah me bilo da ne nađem ovako finu lokaciju a i pola utrke bi prošlo dok dođem do drugog dijela staze. Jedino me zvuk bolida razočarao, mislio sam da live bolje zvuče. Nije da je loš, prije je bio Porsche cup I slobodno mogu reći da imaju bolji zvuk.
    Sve u svemu super iskustvo, prva utrka i odmah na najboljoj stazi :D

    I u pravu si bio, došao na stazu oko 13h nigdje gužve ništa, greška je ranije ići, povratak je bio kriza. SPA je usred ničega, prelijepa lokacija ali do tamo su putevi gori nego kod nas. [​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Vedo, nFare and Esh like this.
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Super. Ova bronze karta na Spa je najjeftinija a nisi realno ni u kakvom nedostatku.
    Vjerovatno najbolji general admission u citavom kalendaru.

    Steta za Kimi-a, inace to tako hoce problematicna utrka kad odes gledati.
    Barem nije odmah ispao ko holandski pulen :D

    A sto se tice zvuka, F2 je puno glasniji od F1.

    Steta za onu havariju u subotu, ode momak mlad bas baksuzno.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma holanđani dođu samo da loču, nije to njih puno dotaklo :D
    Strašan je udes bio, barem sreća pa nisu otkazali utrku.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    2017. u Austriji su se poceli pakovati isto u prvom krugu.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Esh

    Esh HWB

    Monza Q:

    1 Charles Leclerc Ferrari 1:19.307
    2 Lewis Hamilton Mercedes 0.039s
    3 Valtteri Bottas Mercedes 0.047s
    4 Sebastian Vettel Ferrari 0.150s
    5 Daniel Ricciardo Renault 0.532s
    6 Nico Hulkenberg Renault 0.742s
    7 Carlos Sainz McLaren 1.148s
    8 Alex Albon Red Bull
    9 Lance Stroll Racing Point
    10 Kimi Raikkonen Alfa Romeo Racing
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zao mi Verstapena, jos je i sa novim motorom imao problema. Kimi daj boze da krene sa 10 mjesta jer je udes bio zestok nazad.
    Vettel, ne znam koji mu je. Od zadnje utrke je jasno da je No.2 u timu. Vjerovatno zbog toga nije vise ni zainteresovan pa ne daje 100% od sebe.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kao da nisi gledao. Vettel je odradio ubjedljivo najbolji krug, 1,5 desetinku od pole-a bez zavjetrine, sam na stazi. Sa zavjetrinom bi bio lagan pole.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koja utrka!!!
    Koji pritisak, malac je klasa nad klasamama. Onakav pritisak izdržati cijelu utrku, nevjerovatno. Hamsta je klasa, koji potezi i koja preciznost, nevjerovatna utrka.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo nabijem SportKlub lagano i *rkanje oko kanala i termina.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    aNaToMiC ! likes this.
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaki put kada se ovo desi skontam koliko mi nije žao što plaćam ovaj oficijalni F1 TV stream :)
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo mi nije jasno kako ovi luđaci iz godine u godinu od cijele Italije uspiju doći u prvi red sa ovom zastavom [​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zadnji put kad sam provjeravao čapljina je bila u Bosni i Hercegovini, kakav kiks.

    Leclerc odlican, Vettel cirkus!

    Nabijem SK.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ovo je zastava HB, tako da tehnički zastava je upravu.

    Utrka je bila dobra. Razmišljam i ja da kupim F1 TV paket. Sportklubu ovo nije prvi put da ovako radi. Ja ne znam šta je to toliko komplikovano - na SK10 je bio prenos, da bi ga ukinuli negdje tamo 20 krugova prije kraja, i tu pustili Promo. Zašto?! Sreća, na SK7 je bio neki kao PitLane view, moglo se vidjeti ali je slika bila smanjena.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tehnicki je zastava jednaka onoj nacistickoj samo sto organizator nije upucen. Kad takve stvari ljudi moraju isticati na ovakvim dogadjajima onda znas koliko su bolesni.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tema nije kakva je zastava i čija je. Stvar je da već deset godina neko uspije doći u prvi red ispod postolja na najposjećenijoj utrci u kalendaru.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    kvaju likes this.