Igre 2019

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 7, 2018.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Skinuo i obrisao kroz par minuta. Katastrofa ziva.
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ground War odnosno 32v32 je lose iskustvo skroz ali TDM i Gun Fight je zabavno :)
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    @Hvala Nails za savjet

    Evo probah jedno pola sata i tanko je meni ovo. Na nivou bfbc2 sa boljom grafikom i netcodom. Poor man's bf rekao bih. Performanse su ok imam 90 fps na ultra fhd. Igra je prebrza ili sam ja ostario. Najjeftinija verzija vidim 60$ :D
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ja samo ne razumijem od kada se COD koji je mnogo brza igra poredi sa BF :)
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma nisam ja brzinu coda poredio sa bf kojeg ionako vise ne igram tj. ponekad upalim bf4 nego vise kao repliku na bf killer. Masovnost tj. 64 igraca bf vec odavno ima tj. od bf3 i tu je miljama ispred. To je samo moje skromno misljenje.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Od davne 2011. EA je tada direktno marketingom napadao MW3. BF se mnogo promjenio jer je EA zelio COD igrace. Jedan cijeli DLC je bio namjenjen njima. Close Quarters za BF3. Najpopularnija mapa u historiji BF je Metro. Zatim Locker. Nova mapa, novi chapter za BF5, je redizajnirani metro.

    Ovo je prvi put da COD kopira BF: 64 igraca, vozilia i conquest mod. Osnova BF igara jos od 2002.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koje sranje je ovo cudo. Haha cuj bf killer hahaha
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    I moje misljenje je da je glupo sto se spominju stvari kao bf killer kad nemaju sanse protiv BF u takvim modovima...Ground War 32v32 sam ugasio za 3 min i vratio se modovima koji jesu za COD... ali u odnosu na predhodne COD igre u zadnjih 3 godine ova mi je favorit.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ufff. Gori netcode nego na prijasnjim naslovima

     
  13. xman

    xman Komšija

    Zar je ovaj serijal jos uvijek relevantan? Pa nakon red dota u BO4 sto su prodavali i ostalog pljuvanja igracima u lice bukvalno ne vjerujem da ce neko na PC i XBOX dati lovu za ovo nakon ovog novog cirkusa.
    Tretiraju igrace ko ovce a ovi im daju lovu lol.
    I SP ce biti inficiran feministickim i sjw sranjima.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Race driver: Grid je bio super arkada 2008. Do danas su se standardi promjenili a ovo mi izgleda baš kao igra stara deset godina:

     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Katastrofa.. igru koju niko nije trazio.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Wtf, što katastrofa? Hvale handling, mana je jedino sto fali staza, al bit ce to DLC.

    Grid kec je bio top, pola ovog foruma ga je vozalo skupa online, a kažu da je ovaj 2019 jako sličan tom prvom.

    Ja ga kupujem čim izadje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Upravo je to i problem, nije više 2008/9-ta. Developeri a i igra zaostali u vremenu i prostoru.
     
    Last edited: Oct 8, 2019
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Ti igrao pa tako tvrdiš?

    Ja sam vapio za Grid kecom sa boljom grafikom i online serverima, niko nije pogodio tako dobar mix izmedju arkade i simulacije kao on. Kupio na release dateu i Grid 2 i Grid Autosport, nisu mogli odbiti pera prvom dijelu.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

     
    Vedo likes this.