Destiny 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Mar 27, 2017.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  2. Esh

    Esh HWB

     
    Lamagician likes this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Samo na steamu, migrirano sve, samo sto je svako morao za svoj account pokrenuti proces migracije i linkanja steam accounta. Kod mene sve dobro proslo tj. sve migrirano :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam pokusavao igrati D2 par puta, ali ne ide. Repetativno. Poslije vidim da uz ovu steam verziju dolaze Curse of Osiris i Warmind ali su izgleda i oni za preskociti:



     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Forsaken je puno bolji...koliko sam vidio i on je sada free uz igru (osim 2 stavke tipa neki raid isl.). A Shadowkeep tek trebam probati :)
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Nažalost Forsaken je 25 eVra :(
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Koliko sam mogao procitati sada je free uz igru preko steama...skoro sve (kampanja itd.) osim mozda nekog raida...
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Quest i exotic nisu... :(

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Nisam u detlalje gledao jer sam prije 7 mjeseci uzeo taj Forsaken za 15 EUR na akciji. Al Shadowkeep drze na 35 eura :(
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Toliko je zabune oko toga šta je free a šta se treba kupiti a u suštini je jednostavno:

    Destin 2 (base game) + Curse of Osiris + Warmind (komplet priča i egzotik oružja) = FREE

    Destiny 2 Forsaken + Forsaken Annual Pass (priča, egzotik oružja i novi skill tree) = Potrebno kupiti

    Destiny 2 Shadowkeep + Season 1 (ne sadrži Forsaken i Annual pass) = Potrebno kupiti

    Ko je kupio Destiny 2 Forsaken Legendary Collection (ne sadrži Annual Pass) prije dobio je Annual Pass gratis....

    Ja igram već dugo vremena Destiny, počeo sam sa Destiny 1 Complete Collection na Xbox One pa nastavio sa Destiny 2. U početku mi je priča također bila totalni haos ali sam se zainteresovao pa pogledao par videa koji pojasnjavaju pricu tako da sam ostao na kraju vezan za igru i priču.
    Ne igram Hardcore već svako večer par sati i nisam otključao sva oružja i questove tako da i dan danas imam interensatnih stvari za odraditi.
    Raidovi su za mene fantastični i baš je potrebno znati šta ko radi, uključiti mozak...
    Svako ima svoje omiljene igre, ja sam se pronašao u ovoj......
     
    Lamagician likes this.
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Thx za pojasnjenje. Ja sam imao Forsaken Legendary Collection i kod transfera na Steam sve su licence uredno prenesene. Meni je igra super, samo sto je i vremenski zahtjevna, bar za one koji zele igrati raidove.

    [​IMG]
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Slažem se za Raidove ali samo prvih 2-3 puta traju dugo ili kada igras sa random ekipom gdje jedan ili dvojica ne znaju sta treba raditi. Ako upadnes u ekipu koja zna sta radi završiš za 1,5h max.
    Ali vrijedi odigrati Raid i vidjeti kakve su zagonetke i zadatke smislili ovi iz Bungie-a.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Forsaken 15€ na steamu.
     
    Lamagician likes this.
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Da bude jasnije ovo uključuje i Season Pass za Forsaken....
     
    Lamagician likes this.
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nova sezona od danas:

     
    Picoooka likes this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam igrao par mjeseci. Jesu li ikad popravili hitbox?

     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  19. Esh

    Esh HWB

  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igraš li Destiny 2 Esh? Ako nekome treba imam dobar aktivan medjunarodni klan za preporuciti koji redovno igraju i vecinom su odrasli ljudi u klanu.

    Igram Destiny i dan danas redovno, medjutim mora se priznati da je Bungie postao repetitivna kompanija što se tiče ove igre. Ja je igram najviše zbog priče koja je fenomenalna ali većinom ispričana tekstualno u vidu isječaka kada dropa neki item ili preko achievemnta koje otključavate grindanjem.
    Ukoliko nemate vremena za grind onda možete lore pročitati ovdje:

    https://www.ishtar-collective.net/

    Ima veoma malo ingame sekvenci što se tiče priče.
    Destiny 1 je bio daleko bolji po tom pitanju.