Death Stranding

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Dec 8, 2017.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa trebali su sacekati sa najavom makar dvije sedmice nakon sto PS4 verzija izadje. Da se prvo proda na konzoli i da mlatnu vise para. Ovako ce svi koji imaju PC+PS4 sacekati PC verziju i popust/cd key.
     
  2. Zer0

    Zer0 Aktivista

  3. Esh

    Esh HWB

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da su izbacili tu info za 1-2 sedmice nakon releasea bilo bi vidi supaka cekali da svi pokupuju pa onda objavili. :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nekako mi ovo nikad nije imalo neke logike.
    Sto bi to umanjilo prodaju na konzolama, ako neko ne kupi za konzolu a kupi za pc u cemu je onda problem?
    Ili obrnuto.

    Valjda opet nece se izvlaciti na pirateriju.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma



    I dalje nisam siguran. Ja nemam živce više za ovakve igre.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Americki IGN dao ocjenu 68 :D
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Vjerujem da je to ta ocjena.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Kakav trash;

     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj, ko je radio review... ocigledno ne igra PS4 cesto, jer mozes ugasiti zvuk na joysticima.

    Prosjek 84 iz 71 critic reviewa. Smece pravo.[​IMG]
     
  11. xman

    xman Komšija

    Ova igra ce biti jedna od onih koje volis ili mrzis tj ne dozivljavas.
    Meni licno se kada je gameplay u pitanju ama bas nista nije svidjelo i igra je ocito prilicno dosadna cak i onima kojima se svidjela.
    Ali treba probati prvo naravno.
    U svakom slucaju ovakve igre koje donose inovacije i bacaju aspekt na pricu su dobrodosle i licno bi volio da ubije sa prodajom cisto da battle royale,looter shooter itd zanrovi koje mrzim ne zavladaju potpuno.
    Kada se sjetim kakve igre su dolazile iz Bethesde i Biovarea a kakve abominacije smo dobili u Anthemu i Falloutu 76 muka mi dodje:D
     
  12. ming

    ming Veteran foruma


    Logično je da možeš, poenta je tako glup detalj ubaciti u igru mrtvi gimmick.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zasto? Sto se jednom 'revjueru' (koji se moze tesko tim nazvat ako je igrao igru dok cuva djete, i presao samo sat gameplaya) ne svidja?

    Da nema opcija za off... rekao bi pa hajd moze nekom biti iritantno, ali imas opciju, ugasis. Dosta raje ce se to i svidjeti. Onoj raji koja igra igre da bi se zabavila, uzivala u njima. Ne iskoristen feature na PS4 joystiku koji je napokon neko odlucio ukljuciti u svoju igru. Mozda i meni bude iritantno ko zna, ali cu iskljuciti ako bude, a ne prestati igrati igru radi toga.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Jarane braniš igru koju nisi upalio, poenta je da je ubačen menadžment djeteta preko zvučnika na gamepadu, šta kad ugasiš kako znati da si u problemu?

    A reviewer koji je naveo problem je Jason Schrier jedan od rijetkih pravih novinara u industriji.
     
  15. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma ocjena od 84 za ovakvu neobicnu igru je previsoka. Ja cu ovo definitivno odigrati. Samo jos ne mogu da se odlucim na PS4 ili na PC-iju.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kotaku i pravo novinarstvo nikako ne idu u istu recenicu.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma


    Jesam li napisao Kotaku ili Jason?

    Proguglaj malo koliko je navedeni lik priča otkrio u zadnje dvije godine, lik se bavi istraživačkim novinarstvom i bukvalno sve ove gaming afere je on otkrio.

    Evo samo jedan prijer kako čovjek radi,

    https://kotaku.com/how-biowares-anthem-went-wrong-1833731964

    Lako je poslije youtuberima citirati njegove članke.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Buraz pljujes igru od kako su je najavili a meni prigovaras da je hvalim a nisam je probao. :D
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Ako je pljuvanje navedeni gaming elementi onda neka bude.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako je navodjenje cinjenice da ima opcija da se ugasi zvucnik na joystiku faljenje igre onda neka bude.