1. igor.g

    igor.g Komšija

    MIUI 11 Release date raspored je za internal beta test, znači 2-3 sedmice nakon toga ide global.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Stigao mi Mi Band 4 nakon samo 7 dana!!!

    Ovo je bas rekord.

    Display je nice. Velicina banda bas i ne. Band 2 je bio puno kompaktniji, cisto sumnjam da cu sa ovim moc spavat.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja za spavanje nemam problema niti je toliko glomazan, ali razliku u veličini sam primjetio tako što sam sa 4. zapinjao o štokove i stolove. Mozak je baš čudo, par milimetara razlike

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jesi ti uzeo nfc tj kinesku verziju?Ja svoj suprugi dao kontam da uzmem jos jedan pa me interesuje ima li ova kineska verzija engleski jezik?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da. Kao sto sam vec pisao, prebaci na engleski cim uradis sync sa telefonom. Ali ne znam mora li i telefon bit na engleskom ili ne.
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li neko ima neki od Amazfit satova? Najzanimljiviji su mi Pace i Stratos, gledao sam i Verge, ali mi se neke stvari ne svidjaju kod njega. Izbacilo mi neki deal qcy slusalice i Stratos na Aliexpress, a vec razmisljam neko vrijeme da uzmem neki od ovih satova pa ako moze neko ko ima neki od ova dva da podijeli svoje iskustvo s istim.

    Gesendet von meinem MI 9 mit Tapatalk
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    popularan je amazfit bip koji i ja koristim i odlican je. razmisljam o novijem modelu iako je oled (krace traje baterija):
    https://en.amazfit.com/gts.html
     
    Reznor likes this.
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Cek otkad to na oled krace traje baterija?
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    U odnosu na LCD bolji je, ali bip koristi Transflective screen nešto poput e ink ekrana samo sa bojama tako da baterija traje danima.
    Ovaj sa oled ekranom izgleda super
    Ima i gtr, izgleda dobro.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Lamagician likes this.
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Nijedan nema NFC za EU trziste, wtf ?!
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Imam ja Pace prezadovoljan.Verge koristio malo isto mi je super.Sad cu da uzmem gts :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Reznor likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jel se vama podesio sat na bendu? Na mobu se vratio na bendu ostao po starom.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni jeste :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo nakon reboota podesi se :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Scholl

    Scholl Aktivista

    imam verge, nemam zamjeri uospte. Podrzava cak i alexu, medjutim trenutno za nase trziste nema odobrenje, mozda se moze nastimati , ali nije mi se dalo. Ja sam ga dobio na poklon, tako da ne mogu ti reci kaki su ostali, medjutim ovaj je sasvim ok. Baterija dobro drzi, gps tacan.
     
    Reznor likes this.
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    GTR mi je isto odlican ali za spavanja i sporta meni vise odgovara oblik BIP odnosno GTS modela.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni isto bilo sa Pace-om kad je ekran ugasen sat vremena naprijed kad upalim normalno vrijem3 sve dok nisam rebootao.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li neko ima problema sa notifikacijama na Ambient Display? Ne prikazuje mi ni Messenger, ni Viber ni Telegram, ista situacija i na MIUI 10 i na MIUI 11 koji je danas stigao, a ocekivao sam da ce to rijesiti.
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Viber nije nikad prikazivalo,sumnjam da će to napraviti, a Messenger mi prikazuje, WhatsApp i SMS takođe. Ja sam još na miui 10,nema još update-a, ali čitao sam da ni na miui 11 nema viber notifikacija na ambient.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Reznor likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Meni sve na Mi 9t pokazuje osim Viber aplikacije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Reznor and dams82 like this.