R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Naravno da je port nešto što izađe godinu poslije i naravno da portovi nikad neće biti bez kompromisa. Na tržištu igara samo je id u stanju napraviti savršeno ispeglanu i programiranu igru za koji ne treba nikakav patch i to po cijenu odgađanja i zarade. Ljudi odradili doom na nintendo, to valjda dovoljno govori o kapacitetu.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Definitivno se slazem sa kolegom xman. Mislim da su trebali odgoditi release i raditi jos na igri.

    More slajdera koji uopste i nemaju validnu funkciju.. igru sam probao, na 1070 ide ok.

    edit: full hd
     
    Last edited: Nov 7, 2019
  3. xman

    xman Komšija


    Koja reza? Joker je sinoc izbacio odlican video o postavkama i kako koja utice tj ne utice na performanse/graficki prikaz i ponudio svoje custom postavke koje su odlicne po prikazanom.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    @Vedo Niko to me očekuje ali sa tom konf bi trebalo 1080p medium/high 60fps da je igra optimizirana, a očigledno nije.
    @nFare sve te protove daju da rade drugim studijima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    nFare and aNaToMiC ! like this.
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je ok da je igra uopce i izasla za PC. Bitno da nije bugovita i da pristojno ide na nekim medium/high detaljima na konfi poput ove moje. Meni dosta.
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Sutra cu probati sa 2070 super ali po svemu sudeci je igra prezahtjevna za ultra detalje ako se ide na 2k/4k pa i ne ocekujem previse.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Radeon dere guzove u Nvidia promoted igri :D
     
    Stevie_Ray and Lamagician like this.
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    Aldiin likes this.
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E to je super, odmah znas sta ugasit. Samo za kojeg vendor ovo vrijedi, ATI ili Nvidia?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam, ali sam ovo spominjao na prosloj stranici samo se nisam mogao sjetiti detalja. Najbolje je eksperimentisati. Podici teksture i TAA a zatim ostalo.
     
  12. xman

    xman Komšija

  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ne znam koliko vas je igralo RDR2 na PS4. Grafika je lošija i igra rijetko kad drzi stabilnih 30fps-a. 25 je prosjek neki, dok često u gradovima zna padati ispod 20.

    Ovo je odličan port bez ikakvih patcheva, ispred konzole je bez riječi.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    bas sinoc opet igrao na PS4 Pro & 55" 4K TVu. Pojacas sharpness na TVu i igra stvarno izgleda top, mozda cak i najljepsa igra ikad. A cini se i da je fps bas stabilan, nisam vala primjetio neke padove.
     
    Patton2410 likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jeste, ali konzole i 30fps nemaju problema sa frame pacingom dok je na pc-u ne igrivo sve ispod 60fps

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To je zato što koristiš pro. Na običnoj je guravo pravo.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Lamagician likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji patch I novi driveri od strane nvidije i ići će 60fps na ovim konzolaškim po ostavkama, što je meni super.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

  20. Vedo

    Vedo Moderator

    nVidia driveri ce definitivno pomoci, jer je trenutno abnormalna razlika naspram npr. RX 570 i GTX1060