1. anel007

    anel007 Komšija

    koliko vidim nije ni neka pljacka velika, sad gledam email od gearbesta Xiaomi Mi 9T Pro putem te "mail only" ponude sa shippingom i kojecim kosta 650 KM plus na to dodaj carinu dok je cijena u BHTelecomu za isti model na Extra Net paketu 850 KM da ga dobijes na ruke
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Kod nas u radnjama sa godinom garancije 670KM pa eto...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    Nase radnje odavno je pratim tako da stvarno ne znam kako se ovdje krecu cijene

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja se sad dvoumim da li da uzmem ovaj redmi note 8 pro u telekomu sto nude!?Malo me odbija ovaj Helio cpu ali po recenzijama vidim da je i baterija poprilicno dobra a i performanse.Kamera mi nije toliko bitna.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sinoc naleti na neki dobar deal,imam neke kupone i mozda se uspije ispod 150 eura naci 11.11. i vidio sam da nije SD procesor,nego mtk ali po specifikacijama je i jaci od sd665


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Tek sad vidim da Mi Note 10 ima 5260mAh bateriju, pfff

    Treba to ispitati jel bas ima toliki kapacitet.

    Jos dolazi sa Snapdragon 730g, sasvim odlican omjer izmedju perfomansi i baterije.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da ima, dovoljno je vidjeti dimenzije. 208 grama, pa bilja je lakša i manja.
    Ljepo je imati dobro bateriju ali ovo je overkill.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sreća pa im je samo 11 verzija trebalo :D inače mi je ovo najveća mana bila i ove ružne kockaste ikone.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    najkoristenije aplikacije nabacio na pocetnu stranicu i nisam nesto puno klizao tamo amo
    ali neka malo promjena u UI

    kontam danas naruciti redmi note 8
    jucer imao jos bolji deal na banggoodu,270 KM sa postarinom i cekao danas na aliju,da vidim da nece biti neka bolja ponuda i nestalo kupona a na aliju najjeftiniji 280 KM


    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Last edited: Nov 11, 2019
  11. hmudd

    hmudd Novi član


    Ja bi radije uzeo Mi 8 za iste pare...
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    gdje ima za iste pare...ima mi 8 lite za isto para ali to nije isti telefon

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kakva su vam iskustva sa ovim full coverage Nillkin zaštitnim staklima naspram "običnih" da tako kažem. S njihovim proizvodima sam uvijek bio zadovoljan, pa reko da zaštitim RN 8 koji je u dolasku :D
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    gledam ,pojavio se i redmi note 8T...valjda je jedina razlika da ima i NFC ...isto je global verzija
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja narucio sebi takvo staklo jucer...a imam slicno i na redmi 5 plus...u biti isto kao i svako,ali ide do samih ivica a i preko ivica,ako se naruci odgovarajuci model
     
    SamiRX-8 likes this.
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam fulao sa 3x razlicite zaštite ekrana.

    Doduše narucivao sam one najjeftinije varijante preko ebaya za Mi 9t.

    2x zastitna stakla
    1x hybrid folija

    Jednostavno ne uhvati sa strana dobro, vidi se zrak.

    Vec danima nemam zastitu na staklu al otici cu do IQ mobile imaju neko staklo 10 KM pa nek nabace.

    Dok npr na ravnom ekranu Xiaomi Note 5 AI bez problema sam zalijepio zastitno staklo bez baloncica i sl.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SamiRX-8 likes this.
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    ž

    I bez problema s tim staklom stane i ona njihova maska što dođe u paketu s telefonom?

    Meni je uz jednu masku došlo i gratis staklo, ali je bilo takvog dizajna da mi je remetilo proximity senzor i morao sam ga odlijepiti nakon dva-tri poziva :D
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    na staklu ne ostaju baloncici,ako i ostane,samo podignes i izadje i samo se zalijepi ali zato prasinu sto privlaci,pa ako se zalijepi i najmanja praskica,koju inace i ne vidis,kada se zalijepi za display,postane baloncic...zato stakla treba lijepiti negdje gdje nema prasine a prije lijepljenja,display ocistiti da nema niti najmanje praskice,inace problemi
    one prijasnje folije su bile tesko sranje,kod njih skoro pa uvijek ostanu baloncici
     
    Eldorado likes this.
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    preporuke za Amazfit GTS ( https://en.amazfit.com/gts.html ), za nijansu veci od BIP-a i vrhunski display sa jos vise mogucnosti za prilagodjavanje widgeta, prikaz heart rate dijagrama direktno na satu isl. Jos ako baterija potraje 10-tak dana, odlicno :)
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    I meni se dopada iako je jaca cijena.

    Valjda poslje NG malo cijena padne pa da se ugrabi jedan, dugo sam bip ganjao i odustanem al nije loše GTS model uzeti.

    Ima i GTR cini mi se okrugli model, djeluje mi dobro izgledom.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk