Windows 10

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by NAILS, Aug 16, 2014.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Raja, može li mi neko, živ bio, linkati provjerenog prodavača za jeftini Win10 key?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    uzeo nedavno kod LVLKEY.COM , stigao kljuc za par minuta i sve uredno.
     
  5. senad_986

    senad_986 Komšija

    Hvala svima. :*
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jesi li pokusao izbrisati windows apdejte iz foldera sto windows sam spremi? to je tamo negdje u local disk/windows/ ne znam tacno koji je path
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma.naravno da jesam to je prvo sto sam uradio :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Idi na recovery i uradi reset. Ako ne pomogne, ne gine ti format.
     
  9. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Izašla nova verzija 1909, ali kao cumulativni update.

    Instalacija na verziju 1909 prošla bez problema.

    Prvo mi je povuklo novi cumulativni update za verziju 1903, a onda mi je nakon restarta ponudio opciju za download nove verzije 1909, a cijeli proces je trajao punu minutu od restarta, preko instalacije, do podizanja sistema :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Blago tebi ja ni ovaj 1903 ne mogu da instaliram :( Na laptopu sve prodje normala a na desktopu nema sanse.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa sta kaze? Sto nece? Meni ovi insider buildovi sedmicno se krpe jedan na drugi bez problema ikakvih...
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa eto pisao sam gore sve sam probao ali zaglavi na 93% i to je to.Satima stoji tako.

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    aha, vidim sad :) izvini. a nista, kako ti rekose, recovery jos ti ostaje da probas...
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    negdje procita da savjetuju da se pauzira ovaj zadnji update...izgleda da standareno ima bugova
    ja pauzirao na mjesec,nikakve razlike nece biti

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  15. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Ovo je čisti kumulativni update za verziju 1903 koji eto otključava 5 novih dodatnih funkcionalnosti.

    Zato cijeli proces nadogradnje traje 2-3 minute, i zato sada obje verzije nose skoro isti build broj:

    Verzija 1903: 18362.476
    Verzija 1909: 18363.476

    Verzija 1909 sadrži sve kumulativne update-e koji su isporučeni za verziju 1903, obje verzije koriste isti build, a verzija 1909 je se može smatrati kao mali service pack od 25 MB koji omogućava obih novih 5 funkcionalnosti navedenih u okviru ovog videa:

     
    zippoo likes this.
  16. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Jesu ovo povukli nadogradnju? Nema je nigdje, ni preko Winodws Update-a ni na službenoj stranici.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo i ja sada odradio neku kulumativnu nadogradnju ali i dalje je 1903,dakle nema ovog novog updatea
    moguce da su povukli
     
  18. crnivrag

    crnivrag Novi član

  19. TESLA_EDISON

    TESLA_EDISON Novi član

    Ipak nije. Meni je uredno stigao nakon kumulativnog update-a 1903.
     
    crnivrag likes this.
  20. crnivrag

    crnivrag Novi član

    Tako ga je i meni sinoć ponudio, odnosno prvo sam dobio kumulativni update za verziju 1903, a nakon instalacije i restarta, pojavila mi se verzija 1909 kao opcionalni update u okviru Windows Update servisa.
     
    TESLA_EDISON likes this.