Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. hmudd

    hmudd Novi član

    Zbog par loših radnika koji nemarno rade u internet trgovinama, narod na našem prostoru nema povjerenje u internet trgovinu kada takvi isti zeznu stvar... vani je normalnije kupiti nešto online nego otići u fizičku trgovinu.
     
    Lamagician likes this.
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    slazem se. ne sjecam se kad sam otisao u radnju osim po zivotne namirnice :)
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    https://autobox.ba/

    nedavno filtere za servis narucio ovdje, isporuka se ceka 5-7 dana kako je i navedeno ali cijene su dosta jeftinije nego u radnjama a dobavljac im je vjerovatno isti
     
    Haker likes this.
  4. kio

    kio Komšija

    Super je i ovo, ja koristim Silux. Ali i ovo je top, vidio sam bilbord reklamu neki dan. Sto vise ovih servisa, bolje za nas :D
    Mada mi Silux isporuci nesto u roku 5 dana, neke sitnice uzimao. Lance cekam vise od 10 tak dana.
     
  5. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Sinoc mi je stigao e-mail da je moj aetikal koji sam narucio poslan:)
    I sto je super imam i ovaj Tracking number koji mogu pratiti preko AliExpress stranice:)
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Za par dana biti će info i na posta.ba
    Takođe kad artikal uđe u BiH dobit ćeš email kao i kad dođe u lokalnu poštu. Obzirom da ti je prvi put vjerovatno će ti ove informacije biti od koristi...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  7. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Hoce hvala na informaciji:)
     
    dams82 likes this.
  8. user071

    user071 Novi član

    Jao cijena majko moja.. filter za gorivo 150KM.. cim predjes granicu 80KM..
     
  9. user071

    user071 Novi član

    Amazon kupio .ba domenu..o_O
     
    Reventon and kio like this.
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ima je od 2000. godine, po whois recordima.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Izvor?
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Sta izvor? Izvor jedino moze biti nic.ba, nece valjda kurir ili blic? http://nic.ba/lat/menu/view/13

    Kako @hurmash1ca rece, pise da je kupljeno 2000-te godine. Mada na drugim sajtovima stoji da je zadnja izmjena 15.11.2019.

    A meni radi redirect na .co.uk.
     
  13. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Haj sto je 'kupio' domenu (davne 2000), nego sto je kupio halu 3000 kvadrata u sarajevu :D
     
  14. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  15. selvin

    selvin Moderator

    Vidim ja juce prodje nekoliko PrimeAir dronova za dostavu preko Tuzle. Sad kontam... :D
     
  16. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ako ćemo fakat dobiti Amazon (a mislim da hoćemo, jer već imaju svoj support centar u Sarajevu, sestra mi tamo radi), šta bi to značilo za nas po pitanju cijena i dostave?
    Ja koliko znam oni imaju tu neku mrežu, uvezanost, ha-bu, pa bi to trebalo biti dosta povoljnije nego što nam je do sad bilo... o_O
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa skupa dostava i jeste najveci problem kupovine sa amazona za nas u BiH
    a znacilo bi puno,jer na amazonu inace budu najveci popusti u vrijeme ovih crnih petkova,bozica,NG,itd
    kada bi dostava bila 4-5 dolara kao sto je sada prosjek sa aliexpressa,bilo bi odlicno

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ma da bude i do 20KM dostava, napredak je :D
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja bi si narucio odmah NVIDIA SHIELD PRO samo da su manje cjene dostave a ovako me izadje oko 80 dolara dostava
    [​IMG]
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Sta bolan support centar u Sarajevu?
    Sta se moze kod njih uraditi?