Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Imam u blizini 55Q70R za 1000, 55Q80R za 1250 i 55C9 za 1540, neodlucan sam totalno :D
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    C9 imho, za tu cifru. Ako imas mogucnosti nabrzinu u radnji pregledaj panel.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    to kod cyberport? :)

    C9 definitivno :)
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Saturn i electronic4you.
    Jasno je naravno da je C9 tu superioran ali dilema je vrijedi li mi razlike u cijeni :D
    TV mi je ukljucen 10 sati sedmicno, i to kad ga imam :D
     
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    haha to je vec subjektivno. meni je sto sta upaljeno i manje vremena al opet kupim bolje da bar onih sat-dva kad ufatis u zivotu provedes uz top uredjaj :)
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ma da, ali i Qled je top poslije nekog običnog, a razliku u cijeni potrošiš na nešto drugo pa se dva puta zgotiviš
    (BTW izgledah par 2160p filmova preko vikenda, ludilo)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    zato kazem subjektivno. a kad vec dajes 1250 onda onih dodatnih 250 ne igleda tako puno a da uzme C9. Samo savjet a pogrijesiti puno ne moze svakako :)
     
    dams82 likes this.
  9. VR6

    VR6 Komšija

    upratim to onda, pogotovo zbog garancije

    ovaj tv ispada najbolji za ovu cijenu 1200-1500KM?
    neki LG prijedlog bolji ili je to to?
     
    Last edited: Nov 26, 2019
    dams82 likes this.
  10. VR6

    VR6 Komšija

    za vikend bi trebala biti akcija opet pa ako bude pazarim tv, nasao sam i rf master karticu ako bude trebala :D
     
    dams82 likes this.
  11. dams82

    dams82 Komšija

    To je to, nema LG u ovoj klasi ispod 2000KM,bar ja nisam našao neki nanocell 55 koji bih kupio umjesto ovog... Vjerujem da će i ovaj vikend biti akcija.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    VR6 likes this.
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa nije nanocell kategorija 1.200,00-1.500,00KM, doduše kod Stanića imaš ovaj moj 55SM8600PLA za 1.999,00KM, ako još uganjaš kakav popust za crni petak, solidno će to biti. Vrijedi svake pare.
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Pa o tome i govorim, nanocell i Qled su tu negdje, a Qled znatno jeftiniji, taj sam nanocell i ja gledao kod stanića, preskup. Još malo pa oled...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ko se boji burna ko ja, džaba svi oledi ... :D

    Mene je nanocell oduševio slikom i bojama. Ne znam kako mu parira QLED, jer ih nisam vidio uporedo. LG Webos i i magic remote deru sve ostale tv OS-e. Samo žalim što nisam kupio 65".
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Ne sumnjam ja u nanocell, kao i webos, imaju roditelji lg pa sam imao priliku da ga upoznam, ali vjeruj da ne vidim da je napredniji od tizena, sve su aplikacije dostupne na obe platforme, i sve radi kao sat. Ja se ne bojim burn in, ja znam da bi ga imao na oledu, imam djecu koja vole pauzu ostavit i gledaju često iste kanale tako da nisam ni želio oled, ali sam napravio usporedbu cijene čisto da razgraničim led i oled LG i drugi led od drugog proizvođača. Gledao sam i recenzije nanocell i Qled i poređenja na yt, svaki ima prednosti i mane, znači ne bih se složio ni da je jedan bolji od drugog, ja sam izabrao Samsung zato što sam već imao dobri stari ue48h6400 i mislim da sam izabrao poštenog nasljednika. Nisam imao ni jedan razlog da kupim nanocell s tom cijenom jer mislim da ne bih dobio ništa s tim.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. VR6

    VR6 Komšija

    meni odgovara zlatna sredina :D ako uganjam ovaj samsung 55' q60r za 1274 kao sto je bio to je to, 2k KM je vec dosta za tv, a kuci se lagano, valja ostale stvari uzeti :D
     
    dams82 likes this.
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo naleti 55B9 za 1222 eura, sad bas nista vise ne znam :D
     
  18. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    U cpuinfotech QE55Q60 1399km za gotovinu,ali treba sacekati jos do sutra pa vidjeti sve ponude.
     
    VR6 likes this.
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ako ko naleti kakav dobar Deal za Black friday u njemačkoj za 500€ javite.

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
     
  20. VR6

    VR6 Komšija