Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    VR6 likes this.
  2. subzero

    subzero Novi član

    To ti vjerujem, imam LG UH85 iz 2016 s Quantum display tehnologijom ( neka preteča nanocell-a) , ima odlicnu sliku i boje, taj moze biti samo jos bolji. A sto se tice usporedbe sa Samsungom I tizen-om po meni prednost webOS prvenstveno zbog magic remotea koji Samsung nema, a i nepodrska DTS-a na tizenu je veliiiki minus .

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
     
  3. VR6

    VR6 Komšija

    meni te lg opcije nisu znacajne :D meni je znacajno da je slika dobra, naklikat cu ja dugmica ili sad imam eon smart box pa cu se i tim sluziti xD
     
    Picoooka and dams82 like this.
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Imao ja magic remote na Samsung, ništa značajno, valja ganjat onu tačku po ekranu, to ili voliš ili ne, a dts jeste minus, ali to treba 2% korisnika meni lično ništa ne znači, svaki film na torentu ima i bez dts.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    VR6 likes this.
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    A skupo iste cije od prije 10 dana jeftinije na piku proci

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Sutra počinje, nisu još akcijske cijene...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  8. VR6

    VR6 Komšija

    nasao sam raifaisen mastercard ko ima, pa cemo vidjeti :D
     
    Picoooka likes this.
  9. VR6

    VR6 Komšija

    koliko su losiji ovi tvovi RU i NU serije samsungovi?

    pitam jer trenutno imam ue40f6400akxxh, na njemu mi je slika sasvim ok, ako je on u rangu RU i NU.
    a ovaj q60r ne bude na akciji opet
     
    Last edited: Nov 28, 2019
  10. dams82

    dams82 Komšija

    To ti je recimo kao da pitaš kakva je razlika između Samsung mobitela serije galaxy S i da ne budem skroman galaxy A.
    Qled je nešto najbolje što Samsung može ponuditi, a MU(2017) NU (2018) i RU (2019) su slabije serije, isti je operativni sistem, ekran i ostatak hardwarea slabiji, i nema 5 godina garancije u trenutnoj akciji.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    VR6 likes this.
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

  12. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Samo Cazin i prejaka su radnja vec godinama.Narucivao sam par puta online i sve je stiglo uredno.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Narucis online? Koliko je prevoz kako ide za granciju?
     
  14. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Kada sam kupovao kuciste NZXT H700i narucio ujutro i sutra odmah kod mene bilo.Naravno sve uredno kao i svaka druga radnja za sve garantni list+fiskalni racun.

    Ipak treba nazvati i pitati da li je odmah dostupno ili ide preko veleprodaje prema njima mada u oba slucaja ja mislim najvise se ceka 24-48 sati osim ako se nesto narucuje specijalno.

    Jednom sam pitao za neki monitor i kazu morali bi iz Hrvatske naruciti pa bi se cekalo par sedmica.Prije je dostava bila besplatna za artikle preko 300 ili 350km,a sada vjeruj ne znam pise na sajtu 10km,a za teze i vecih gabarita po dogovoru.

    Uglavnom najvise mi se svidjelo za sta god pitas pokusace da vide da li mogu zbaviti,a ne hladno odbiti ako nema na stanju kao vecina nasih radnji.
     
    Last edited: Nov 28, 2019
  15. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Vidim da su neki trazili QLED TV-ove, pa da obavijestim da Technomag trenutno ima Samsung QE 55Q60R za 1399km, sto mi se cini da je sasvim ok cijena.
     
  16. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  17. VR6

    VR6 Komšija

    da da vidio sam, gledao sam lg 7100 i 76**, sgh 7212 i q60r, vjerovatno da ce lec q60r po ovoj cijeni, jeste skuplji 300-400KM al ne kupuje se svaki dan
     
    Picoooka likes this.
  18. VR6

    VR6 Komšija

    cekam covjeka sa karticom da mu uplatim pare i ide q60r, ves masina i frizider hahah mozda se i jos sta uzme dok dodje


    kupljeno, stize do 6.12., hvala svima na pomoci :)
     
    Last edited: Nov 29, 2019
    Picoooka and dams82 like this.
  19. alen_89

    alen_89 Novi član

    Last edited: Dec 3, 2019
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Za BF nije ni trebala visa Raiffeisen nego mastercard, a visa je bila juče od svih banaka 10% dodatnog popusta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk