1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Malo po malo osvajaju i BIH :D

    Nije više toliko stran Xiaomi proizvod, i ja sam bio itekako oprezan pa cak i halalio davno 400 KM za Note 5 AI.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma sve zavisi od tehnicke pismenosti ljudi...sto su pismeniji,lakse dodju do informacija i manje su sumnjicavi,dok djeca i ovi stariji,oni cuju samo ime proizvodjaca,mozes im uvaliti bilo koji model od tog proizvodjaca i oni misle da je to dobar telefon :D
    radio u prodaji telefona i tehnike,ovo iz prve ruke pricam ...a iskreno ja sam dosta preporucivao xiaomi i na "obraz" i niko se nije pokajao,svi dodju zadovoljni,sto je meni i bio krajnji cilj...meni je svejedno koji cu model prodati,na svakom ima marza a kada je kupac zadovoljan,on dodje ponovo i jos preporuci drugima
    meni je ovaj Redmi note 8 drugi xiaomi da koristim a prodao sam ih nekoliko komada,mislim ja svoje a ne ove dok sam radio u prodaji :D
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Mene kad pitaju šta da kupe da nije skupo, a da vrijedi ja nemam šta drugo preporučit nego xiaomi. Puncu redmi 5a,ništa naročito, dva puta ga razbio, naručim mu display, zamjeni, neće drugi mobitel
    A levati kupuju Samsung J, njima je to Samsung i to je dobro...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    moze li mi neko dati pouzdan link za google kameru za model redmi note 8 ?
    i da li telefon mora biti otkljucan...ovaj sam tek dobio,nije bootloader otkljucan
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Ne treba bit otključan...
    Imaš na xda tih camera, skini pa probaj, neće se ništa desit ako probaš...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja druga jedva nagovorio da kupi A3. Mislio kupiti Samsung A40 koji već, odgovorim ga nekako i kupi Samsung ženi sebi Xiaomi i iz prve ruke shvati koliko je više dobio za manje love :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nasao sam...jedna verzija radi,neke ne rade
    e sada,onako na prvu,nemam pojma kako funkcionise ovaj night sight,u skoro potpuno mracnoj sobi,ne rai ni blic ni nista,slika katastrofa :D
    a ova glavna kamera,upali blic ali nekako uslika kada nije maksimalno osvijetljeno...moram malo testirati,napraviti istu sliku sa obje aplikacije,defaultnom i gcam pa da vidim razliku
    ne znam da li se mora sta podesavati u opcijama,slab sam ja sa kamerama i slikanjem
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Da bi dobio sliku u mraku mora biti bar malo svjetlosti, jer bez svjetlosti nema ni slike. Noćni režim služi kad ima malo svjetlosti, a kad nema nikako onda blic...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Lamagician and zippoo like this.
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja pravo pocinjem.da imam probleme sa mobitelom kupljenim u BHT. Koristim BHT kao sim 1 i u sim 2 slotu je haloo.Nedavno Haloo gubi mrezu i kad sam.iskljucio opciju da je aktivan 4g na oba sima dodje signal odmah.Sad evo na poslu 2x vadim mobitel iz dzepa pise.unesi pin.Vjerovatno se resetuje nisam uspio da vidim sta se desava!?Ima li neko slicnih problema?Ovi koji imaju ovaj tel moj iz potpisa ako ko ima?
    Jos jedna stvar.Nekada ne reaguje na volume tipke.Skontao sam ds je to do Poco launchera.Na miui launcheru sve ok.Instalirao Novu launcher.Ne vjerujem da sad on uzrokuje probkem sa mrezom.Da mi je bar vidjeti jel.se resetuje ili samo mrezu izgubi. Necu ga stavljati u dzep pa cemo.vidjeti
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako si ti zadovoljan sa redmi note 8 pro?
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa eto kako sam.zadovoljan
    Ma generalno super tel ostalog sto se tice ali me ovo sad bas nervira.Ako nastavi reklamiracu a ne da mi se to raditi.Povlacice ga po "servisu" i rece sve ok a nije ok.Ne znam da li kakva aplikacija moze mrezu zajeb.vati ovako.Evo vec satak nije se desilo.Tel niie bio u dzepu.Svasta

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    za sada koristim samo jednu sim karticu i nikakvih problema nisam primjetio do sada
    telefon redmi note 8
     
    SpookyMoO likes this.
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izvadi tu drugu karticu pa vidi kako se ponaša.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ima li negdje u SA da se može uzeti zamjenski back cover odn. zadnji fabricki oklop za Poco?
     
  15. Scholl

    Scholl Aktivista

    drug, jesi li nabavio kakvu masku za redmi noze 8, a da ne smeta zastitnom staklu
    Ja sad evo 2 stakla bacio, ne mogu da budu normalno, jer cim vratim masku odmah se digne staklo, maska ga gura
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja sam za svoj pro narucio ovu masku i staklo sa linkova i super se slazu a oklop je odlican kvalitetom:

    https://a.aliexpress.com/efb2AXig

    https://a.aliexpress.com/kIGl5jMy

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Narucio neku i cekam da dodje
    Takodjer narucio 3d staklo i ova originalna providna maskica mi isto kao i tebi dize zastitno staklo
    Mogu javiti kada dodje maskica

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  18. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Redmi note 8

    Kako zamjeniti mjesta navigacijskim tipkama? Po defaultu je "back" desno a "recent" lijevo a supruga je navikla na starom telefonu da bude kontra pa se sad muči.

    Ja sam malo tražio po opcijama al ne nađoh.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Settings -->Display -->Full screen display --> Mirror buttons