Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. alen_89

    alen_89 Novi član

    Upravu si moja greška :)
     
    dams82 likes this.
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Uzeo burazu tv preko ekupi u nedjelju navecer i dostava ce biti do kraja sedmice,tako mi sada rekose...ne znam sto im toliko treba za isporuku

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Zamisli koliko je ljudi naručilo robu preko vikenda... Valja to sve poslat

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    VR6 likes this.
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma znam sve,kontaktirao sam ih i zale se da im je guzva opasna...doci ce valjda u ovoj sedmici,nije hica

    nego je pisalo tamo na sajtu da ce biti isporuka 3.12. pa sam mislio da su uracunali i guzve u to vrijeme,ocito nisu :D
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Ja imadoh sreće pa dođe za manje od 24 sata...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Raja koliko su pouzdani ovi vjecni računi za netflix sto se prodavaju po piku?



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Prvi put čujem da i to prodaju na piku, vidim da ima dosta pozitivnih dojmova, izgleda da to radi...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Po mom iskustvu isto kao i svaki dr divlji racuni.Radi jedno.vrijeme i onda cao.Bolje nadji raje kao i nas par sa foruma i placajte zajedno fino 1 racun.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja sa 3 prijatelja dijelim 4K paket uzet preko turskog VPN-a. 3.5KM mjesecno dodje :)
     
    Last edited: Dec 3, 2019
    Eldorado, alen_89 and dams82 like this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Dosao burazu samsung tv,solidna slika fabricki
    Model je 50RU7172


    50 inca,nekako idealno za njegovu udaljenost gledanja,nekih 3,5 m
    Jedino smo se izhebali sa nosacem,kupio neki kineski u Zeki,na prvu ne iugleda los,ima tilt i tqj tilt i pravi probleme,ne moze se dovoljno zategnuti i tv pod tezinom se nagne
    Ako neko zna neki kvalitetniji brend nosaca,neka kaze...u biti drzi i sve ,nece nigdje tv ali ce promijeniti nosac kada bude krecio ili tako nesto

    Eh jos jedno pitanje,gdje se registruje ona produzena garancija,pisali ste nekada prije o tome ali sam zaboravio

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Poslat ću ti ja u pp za garanciju.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    zippoo likes this.
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Sad ja skonta da je samo za Qled promotivna akcija produžene garancije. Taj model nažalost ima samo 2 godine...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  14. Majesco

    Majesco Aktivista

    Kako sam ja ovo razumio, ti moras dobiti od ekupi mail za produzenu garanciju.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Poslati cu im upit sutra,moguce da je i tako

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    http://bit.ly/5yw-tv-bih
    Ja naletio na ovo i uradio po uputstvu, ali na listi je samo Qled. Možda ekupi ima neku svoju akciju dodatne garancije koja nema veze sa samsungom. Na linku u opisu otvara uniqa osiguranje...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    I ja sam vidio uniqa osiguranje,ocito da ovo ide preko firme a ne preko samsunga ali vidjeti cu sutra sta kazu iz Kimteka

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel može poslje uplate na Turski netflix gledati sadržaj sa hr i srb titlovima?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. CooK

    CooK Novi član

    Pisao sam vec "anamotamo" na forumu, to je 3 godine osiguranje od kvara a ne garancija. Znaci nakon isteka fabricke garancije od dvije godine isto ti TV ide u ovlasteni servis u slucaju kvara kao i kod fabricke garancije samo sto servis ne snosi troskove popravke nego osiguravajuca kuca.
    Inace se nigdje ne prijavljuje za ovo ekupi osiguranje od kvara kao sto se prijavljuje za produzenu fabricku garanciju nego ces dobiti e-mail od ekupi najkasnije 30 dana od dana kupovine i tu ce ti pisati da si osiguran dodatne 3 godine od kvara.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hvala na pojasnjenju

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    Last edited by a moderator: Dec 5, 2019