Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znao sam da su ukinuli Messenger za 8.1, ali nisam znao da su i Skype ukinuli, znaci svoju aplikaciju. Ovo cu sebi isprintati negdje da nikad vise nista ne uzmem od Microsofta. Pogotovo kad se sjetim da su mi smanjili i prostor na OneDrive, pa morao prenositi bruku fajlova. A da, ne moze se ni uraditi upgrade vise na W10, iako je moglo u beti. Propali dabogda.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    I win 10 mobile je otkazan. Propao k'o Titanik. Šteta, bio mi je izuzetno drag OS.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidjelo se još od WP7 da je OS osuđen na propast, samo je bilo pitanje vremena.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meni smanjili sa 150 giga na 30.

    Od tada sam i prestao koristiti cloud, jer mi je onedrive najvise odgovarao mojim preferencama

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    I Skype je sa svakom verzijom sve vece smece. Sync ne postoji gori ni na jednoj aplikaciji, gubljenje poruka, order poruka ovisi o klijentskom vremenu, magicno nestajanje razgovora... Da nije toliko rasprostranjen davno bi propao. Nokia, WP, Skype, pa hajd valjda kupe i EA, da i njih ukopaju :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nakon 4 godine koristenja windows phone sistema i 3 godine koristenja Lumie 640,doslo je vrijeme da se i ja ispisem sa teme :D
    Lumiju prodajem,ocuvana je,kao nova,mazena i pazena cijelo vrijeme :D
    https://www.olx.ba/artikal/29513488/microsoft-lumia-640-ds/
    ako kome treba starijoj osobi,bujrum,za cijenu cemo se dogovoriti,ljudi smo i windows phonasi :D

    zamjena je legla u vidu xiaomi redmi 5 plus modela :D
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mislim da od danas ovu temu možemo zaključati... [​IMG]

    Sent from my Huawei P30
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta je jel official legla platforma nisam upratio? Steta jer jedno vrijeme je djelovala kao obecavajuce jednostavno i fluidno na lumiji od 512mb ram.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam do prije mjesec koristio 95otku... Nije to više to odavno, a zadnju godinu pogotovo. What's up 31.12 gasi svoju aplikaciju na platformi, Viber nije dobio update ne pamtim... Nisam neki zahtjevan korisnik, ali ono aplikacija i što je bilo jednostavno nije bilo zadovoljavajuće.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Danas gase mašine i motaju kablove. Zvanično prestaje support.

    Sent from my Huawei P30
     
  11. ming

    ming Veteran foruma




    Gase nesta sto je ugaseno prije par godina. Kakav cirkus.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma pushali su nekakve update redovno... I sinoć je došao neki sistem update i to je to... Kad god sam upalio lumio neki mi je update dosao

    Sent from my Huawei P30
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]
     
    Esh likes this.
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Entuzijazam im niko nije mogao osporiti :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Bas sinoc gledam cijene lumia
    930 ima ispod 100 KM
    950 oko 100 pa na vise a vjerovatno ce jos pojeftiniti sada kada je i sluzbeno kraj

    Ja sam win 8.1 i win10 mobile koristio 3 godine i sistem mi je bio bas legao ali eto,dokaz da nista nije vjecno...i androidu ce doci kraj nekada

    Sada se moze kupiti neka lumia kao neki jeftini foto aparat hhaah,aparat sa dodatnom opcijom telefoniranja

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma meni je WinMob bas bio legao. Ali jebi ga...
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Moj prvi win-phone je bila Lumia 920. U to vrijeme je imala dobar hardware i odlicnu kameru i OS koji je radio kao zmaj a na sve to u to vrijeme su android telefoni bili tanki skroz,flagship modeli su štucali a jeftinija roba je bila jedva upotrebljiva tako da je tad windows phone bio baš cool. Medjutim vidjelo se kroz dostupnost aplikacija da windows phone nema budućnost i eto danas je to i sluzbeno potvrdjeno.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  18. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ako se ne varam, ja sam je kupio od tebe. Dobro je posluzila, ispadala tuce puta, dok joj supruga nije presudila.

    Sent from my SM-J730F using Tapatalk
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hmm, teško. Ja svoju imam i sad. Mozda drugi Dino iz Gracanice. dino31, i on je ovdje na forumu.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  20. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Eh Dino je neki iz Gracanice bio. :D moguce taj.

    Sent from my SM-J730F using Tapatalk