Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uzmi, remake je fenomenalan. Neces se pokajati.
     
    SpookyMoO likes this.
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni predobar.Bas sam uzivao :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čekamo tricu :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Sena, Aldiin and SpookyMoO like this.
  4. vutra

    vutra Komšija

  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Mislim da sam tricu(to je nemesis ako se ne varam) staru prelazio jedno 30x.To mi je bila mislim naj naj igra tadasnjeg vremena.Sta sam samo zivaca na njoj pogubio :D

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  6. Esh

    Esh HWB

  7. vutra

    vutra Komšija

  8. Neso

    Neso Komšija

    Dan Houser, co-founder of Grand Theft Auto developer Rockstar Games, will leave the company in March. The news comes from an SEC document registered by publisher Take-Two Interactive.

    "After an extended break beginning in the spring of 2019, Dan Houser, Vice President, Creative at Rockstar Games, will be leaving the company. Dan Houser’s last day will be March 11, 2020. We are extremely grateful for his contributions. Rockstar Games has built some of the most critically acclaimed and commercially successful game worlds, a global community of passionate fans and an incredibly talented team, which remains focused on current and future projects."

    https://www.theverge.com/2020/2/4/21123171/rockstar-games-co-founder-dan-houser-leaves-steps-down
    https://www.pcgamer.com/rockstar-co-founder-dan-houser-is-leaving-the-company/#comment-jump
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sam Houser remains ... Bit će interesantno kakav će GTA VI biti ...
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne komap gdje je tema, ako neko igra GTAV online, daju 1mil za login. Ekstra za pocetnike.
     
    EL NINO CFC likes this.
  11. Neso

    Neso Komšija

    GTA VI skripta je vec garant napisana. Mora da je igra u nekim krajnjim fazama developementa. Cekaju da Sony predstavi PS5 oficijelno pa da najave igru i izbace trailer.

    Mozda je covjek jednostavno otisao pod pritiskom T2 interactive-a, a nije da nema love za penzije :) Kako sam ja citao, da su ih dobro nagazili jer nisu izbacivali dovoljno igri. Jbga kad svako 7 godina izbace naslov, sto je razumljivo gledajuci na velicinu i kompleksnost igri koje prave. Mislim i da su naveli na onom investor call meetingu da ce igre od Rockstara u buducnosti biti malo manje, da bi se vise naslova moglo praviti u kracem vremenskom periodu. Velika je vjerovatnoca da bi GTA VI mogao biti posljednji naslov u fransizi, radjen po old school proporcijama Rockstara. Moguce je da ce u buducnosti izbacivati krace naslove sa DLC na umu i za singleplayer, da bi base igru plasirali brze na trziste.
     
    Last edited: Feb 7, 2020
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma da, mnogo su ih nagazili sto su prodali 120 miliona primjeraka u 7 godina i ko zna koliko milijardi uzeli na online dijelu igre...
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Online i mikrotransakcijama mogu da zahvale na tim sales brojevima. T2 je holding kompanija, oni posjeduju Rockstar Games. Imaju svoje razloge zasto traze od njih da izbacuju vise naslova. To su ljudi investitori, biznismeni, oni znaju sta rade. Jasno je da ni jedan produkt ne traje vjecno i da bez raznolikog portifolia medju produktima je veci rizik. Ne mozes se osloniti na jedan proizvod godinama, sve je to rizik tzv. momentuma. Rockstar uziva taj momentum trenutno, ali do kad? Koliko god se ove brojke koje mi vidimo po netu nama cinile kao vrh poslovanj neke kompanije, mozda je njima ovo predznak da bi balon mogao da pukne uskoro. T2 je svjestan toga, sta kada stane masina i kada player base ode na drugu stranu a Rockstar nema sta da ponudi. Vrlo kompleksan biznis, zanimljiva vremena...
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Investitorima svijet ne bi bio dovoljan, trazili bi jos. Oni gledaju kratkorocno, izmusti sto prije, napraviti par prosjecnih igara. Ne bi bili prvi koji bi propali zbog takve politike. A Rockstar nije u nikakvom momentumu, nego su 20 godina u samom vrhu.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  16. vutra

    vutra Komšija

    The future is here :D
     
  17. Forest Rummy

    Forest Rummy Novi član

    Da li neko zna kada će izaći Halo Infinite?
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sa izlaskom nove Xbox konzole ide i Halo Infinite, krajem ove godine.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako dobro ovaj Flight Sim izgleda

     
    Sena likes this.
  20. Neso

    Neso Komšija

     
    Aldiin likes this.