1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imas par satova koji su slicni na ovaj submarine fazon. Koji ti je budzet? Naci cemo nesto :)
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam Orient Mako XL :)

    Sent from my Huawei P30
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Cijena 13.000€. Ne znam ovo cjenovno guranje u Rolex segment ce im se obiti o glavu.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    Last edited: Jan 9, 2020
  5. extibo

    extibo Komšija

  6. donjapa

    donjapa Overclocker

  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stigla igračka.

    [​IMG]

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    Last edited: Jan 24, 2020
    Eldorado, Haker, donjapa and 2 others like this.
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Opa extra! Ima jedan na poslu slican ako ne i isti model i veoma lijepo lezi na ruci (cak i manjim zglobovima kao kod mene npr). Nek te dugo sluzi. :D
     
    Alibegovic likes this.
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ekstra lezi meni na zglobu od 18.5cm, nije pretezak, naprotiv, ekstra udoban. Na netu sam cuo svakakve price da je prevelik, pretezak. Ovaj AR coating na safiru je vrh, nema one ogavne refleksije svjetla u koju sam buljio godinama na Tissot-u. Crna je crna. :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    Vjerovatno najbolji video sto je Watchfinder objavio:

     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Najgori AP
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gdje da nađem alat za skidanje pinova i skracivanje narukvice?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Uz Omegu je dosao alat za skidanje pinova ali ne i za skracivanje narukvice. Prvo sam se bojao sam odraditi i odem i uzmu mi 30e da mi skrate narukvicu, kao ta je komplikovana. I skrate premalo pa sam morao opet naruciti sebi set onaj i nisam se pokajao.

    Nesto ovakvo samo malo "kvalitetnije": https://www.olx.ba/artikal/27145823/alat-za-satove/

    U Omege se mora odserafiti mali seraf pa nije bilo bas jednostavno ali sa pravim priborom 10 minuta posla. Must have :)
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mah skratio je sam za 5 minuta, sa iglom, klijestima, i komadicem plastike kad sam vracao pinove nazad da ne ostetim narukvicu. :)

    Kako ne volim da sat skace po zglobu malo sam ju zategao, ali dobra stvarka je ova diver ekstenzija koja na klik u svaka doba prosiruje narukvicu.


    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    Last edited: Jan 26, 2020
  15. extibo

    extibo Komšija

    Mislio sam na video iskljucivo, no sto se tice konkretno modela, ne bih se bunio ni za ovaj, dok kada bih birao, Royal Oak no date bi mi legao kao budali samar.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma


    AP je samo Royal Oak, to im je identitet, i samo se to kupuje. To je kao da Cellini Rolexa uzmeš

    Drkica

     
    extibo likes this.
  17. extibo

    extibo Komšija

    Smatram da nije greska sto su napravili ovakav zaokret. Da je Genta razmisljao konzervatnivnije, ne bi bilo AP-a, niti Pateka i Vacherona. Na papiru je novi AP-ov vrhunski sat i sve je na nivou, no kako se zaista nosi, sumnjam da cu znati u skorije vrijeme.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma



    Kakva mašina. Haha

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Cirkus, samo 1000m sa tim dimenzijama, plus ružan skroz.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    donjapa likes this.