Predložite tastaturu

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stihoklepac, Mar 17, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Haha, dobra je G19, al eto ganjam ipak novijeg dizajna nesto :)

    Kupih upravo G513 RGB, ima Roma tactile switcheve, to je nesta ala Cherry Brown. Dobijem i palm rest sto mi je bitno. Ići će fino uz G502 ja mislim.

    88€, dobar deal ja mislim.


     
    Esh and Picoooka like this.
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Stiže mi danas tastatura sa Amazona, e stvarno se primjeti razlika naspram "običnih". Fin nekako osjecaj kuckati :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uvijek mi je drago kad neko uzme mehaničku, tek onda vidi koja je razlika.

    Do tad standarda priča, glupost i bacanje para, lupkanje a razlika... pogotovo kad su dobri switchevi.
     
    Vedo and Picoooka like this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav je izbor sa wireless modelima? Nemam stola a PC je 2m od mene.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima li neka preporuka za manje poznate brendove sa mehanickim prekidacima...znam da je istekla neka licenca za prekidace,tako da sada haman pa svako moze praviti svoje
    ja odavno trazim ali nikako da naletim na nesto sa dobrim omjerom cijene i kvaliteta/dizajna...treba da ima odmaraliste za dlanove i da svijetle slova,da se moze u mraku tipkati...to mi je najbitnije i eto da su oni neki srednje glasni prekidaci,one preglasne bi zaobisao
    znam da je MS imao neki model,ispod 100 KM ali ne znam da li su to bili pravi mehanicki ili "feel like mehanicki" :D
    mislim da je model thunder pro bio...bila je velika sa brojevima i mala samo sa slovima
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator



    A vidi i ovu, 55€ na Amazonu



    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ajazz AK33, ima sve što trazis osim wrist pada. To kupi za 5$ i rijesen problem. (Aliexpres 5/60-tak km)

    Mani se tih MS i Red Dragon modela. Smetlje nevidjeno.

    @NAILS nije bas bajan.. izlezit ces brutalnu svotu za bilo sta kvalitetno, ne znam koliko ti se isplati.
     
    zippoo and NAILS like this.
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    NAILS likes this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije losa ta sa Alija uopste. Cak je preferiraju preko Logitech g613. Upravo izasao i ovaj review, 70$. Izgleda spot on za mene ali ne salju za BiH:

     
    Picoooka likes this.
  11. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Vjerovatno ta K2 na amazonu pa nema dostave za nas :( vidio sam na ebay cifre za nju abnormalne.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam gledao na njihovoj stranici i nema nas:

    [​IMG]

    Poslao sam upit, da li mogu poslati za Bosnu, pa cemo vidjeti.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @NAILS mozes koristiti neki warehouse shipping ako se ispostavi da ne salju u BiH.
     
    NAILS likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Esh likes this.
  15. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Uzeo nedavno dvije AULA Demon King tastature.

    Žalio se prijatelju da mi treba neka bolja tastatura ali ne bi da plaćam previše jer mi trebaju dvije. Dao mi je svoju AULA Demon King tastaturu da probam i stvarno mi se svidjela. Što se tiče prekidača u pitanju su brown switchevi kineskog proizvođača.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    "Hi, sorry for the late reply, we can ship to this area by DHL, the shipping cost is $55, Due to the customs policy of different countries, we CANNOT control the taxes. Our product price does not include VAT or import tax for your country. If you agree, we will open this country, thank you."
     
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Do daljnjeg nama ostaje jedina opcija da nam prijatelji donose iz USA ono sto nam treba kada dolaze na godisnje odmore jbg nazalost.
     
  18. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa nije tacno, eto vidis da ce poslati. Druga stvar je sto bi ti da shipping kosta kao kikiriki, nije nista puno jeftinije ni kada saljes za njemacku iz usa, oko 45$... A imas i forwarding kompanija, nakupis vise stvari pa bude jeftinije, ali da je i da se carina ne plati zar ne :D
     
  19. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  20. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Kakve to veze ima sa opcijama dostave iz usa :D
    Ako ti treba nesto iz usa, platis, ako ne treba, kupis iz kine tako...samo sam konstatovao da nije tacno da je jedina opcija da ti prijatelj donese iz usa, moze prijatelj iz kine da donese tu gore navedenu za 35$ :D