Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Na na žutom listiću nego na trackingu aliexpressa
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa dobro, al ti platis 1.8 postarinu da ti donesu kuci a ne listic...sa R oznakom.
    Platim postarinu 5$ opet mi zaracunaju 1.8 Km svoje postarine, stave svoju naljepnicu preko moje R.
    Jel fakat mislite da izmisljam ovakve stvari. Evo danas cu otici po jedan paket. Uslikam :)
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne mislim da izmisljas vec da tvoj postar uopste ne radi svoj posao.

    Ja ne pamtim kad sam isao u postu, xx paketa mi je dostavljeno na adresu. Platio 1.80 ili ne..
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Danas mi dodje artikal.Narucio ga 17.09.2019!!!! Hahha sve ne mogu da.vjerujem!?!

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Meni svaki dođe na vrata(donose mi na posao jer sam na poslu kad se vrši dostava) osim onih koje otvara carina pa se moraju preuzet u pošti kako bi se platilo 3,5KM. Nekad vidim da je došlo u lokalnu poštu pa odem ako mi se žuri, inače to je sutra na adresi. Vi očito imate neke čudne poštare, pišite, žalite se, jedino tako se stvari mogu popravit na bolje...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Stormbringer and Aldiin like this.
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kome vishe da se zalim... et.. ajd budi pametan.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ima pošta unutrašnju kontrolu rada, isto kao policija
    Kao inspektorat rada, ja sam nekad slao mail davno, nisu nam htjeli uzimati pošiljke koje idu običnom poštom, ono za 1-2KM bez praćenja, šefica naredila jer su se neki žalili da se pošta zagubi. Ja poslao mail, ljudi odgovorili da može i da ne smije šefica zabraniti, poslije sve ok(jest da je pitala kolege u pošti ko je taj pa moje ime , rekli joj stalna mušterija)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ev ti dokaza... Imas R i opet ti nalijjepe i naplate te moras doci u postu po to... Selit se odavde podhitno[​IMG]

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    E moj Rale pa opcepoznato je da svi postari vole popit jednu domacu. Pripremi ti fino litar dobre sljive ili kruskovace i kad god dodje pocasti ga i vidjet ces da ce ti rado dolaziti :D
    Ovo iz iskustva :D
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nego sto si nervozan?Jel to zanoktice grickas :D ?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    E to bi trebao da je dovoljan razlog za zalbu
     
    Eldorado and dams82 like this.
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Citav zivot damn. Al et sad i manje

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    imas dokaze,napisi zalbu,reci da ces ici u medije sa dokazima ...malo ih pritisni
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Meni je čudnije što je na profilnoj crn, a ovdje mu prsti bijeli

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    forzamilan and SpookyMoO like this.
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    a kad sam uslikao gledam, reko glaj mi zanoktica, ajd reko nece niko primjetit...jok :D
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ko ne bi grizao kada ti naplaćuju 1.8 :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    SpookyMoO, Sicness and dams82 like this.
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Meni naplacuju 9.5km carinski pregled za svaki paket
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    To je kad su veci/tezi paketi
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni te veće 8km a ove male nekad platim 1,8 nekad ne i poštar donese uvijek ili me nazove i kaže sutra ću ti donijeti ako ti se žuri otiđi u poštu i uzmi. Ugl sve pet sa našom poštom.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Narucio stvarcicu 23.1. sa Aliexpress. Predali za shipping 1.2. U BiH vec stiglo 12.2., te sam 13.2. preuzeo u posti. Jos nisam dobio zute ceduljice, ali sam imao srece pa je bio full shipping te sam vidio da je u posti paket. Cak na trackingu pise da je pokusano 12.2. uruciti haha.

    Potpisivajuci se na onaj spisak za preuzimanje primijetih nesto oko tracking kodova. Svi pocinju sa R, ali oni sto na kraju imaju CN i BA imaju 1.80km naznaceno, dok za svoj, koji je imao SG na kraju, nisam nista platio. Eh sad, da li je do tog sufiksa ili je jer sam imao full detaljni tracking, ne bih znao.