PiP: Nintendo Switch Neon Red & Blue (SXOS)

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by ae1, Feb 11, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ae1

    ae1 Novi član

    Na prodaju Nintendo Switch u odličnom stanju, kupljen u Avgustu 2018, korišten sve ukupno manje od 100 sati aktivnog igranja.

    Uz Switch dolazi sva osnovna oprema, dock, MicroSD 32GB, futrola, RCM Jig i SXOS Licenca.
    Kupljen u Njemačkoj i donešen bez kutije.

    Molim za procjenu. Hvala!
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nova konzola košta oko 550km tako da trebao bi da se ravnaš prema tome. Nemaš garancije niti fizičkih igara.

    Realna cijena je nekih 400km zavisno koliko ti se zuri.

    edit: @selvin Na amazonu je 310$ a u Saturnu oko 280e.
     
    Last edited: Feb 11, 2020
  3. selvin

    selvin Moderator

    A gdje ima nova za 550, moze link?
     
  4. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    400 je realno malo, za 450 KM za hackable switch ti imam čovjeka koji će ga kupiti u roku od pola sata ako budeš za prodaju. Pa ako ti valja, bujrum pp.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Tek sad vidim edit, on ne generise notifikaciju izgleda. Jest u Saturnu, naruci sebi pa plati carinu, pdv i dostavu i gdje je tu 550KM? Kod nas je kako vidim 700KM+ nov, jeftinije nego da uzimas sa Amazona ili Saturna itd. Ja bih stavio 500KM, pa spustat do 450KM dok se ne proda.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Eto nek proda za 450 kolegi gore.

    Realno budi objektivan, ne mogu se cijene polovne robe ravnati sa carinom i pdv-om jer ima toliko švercera koji uvezu robu ili ljudi koji vani kupe uređaj i onda hoće ovdje da ga prodaju skuplje nego što je nov bio.
     
    Last edited: Feb 25, 2020
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    450 najjeftiniji
    Zašto bi prodao ispod toga kada nam je tržište takvo. Ovdje se ljudi ravnaju po cijenama na zapadu.[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Necemo voditi 100 puta debatu o astronomskim ciframa koje tamo ljudi postavljajaju...
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne bi bilo lose da linkate svoje dilere po tako niskim cijenama. Opet ponavljam, ne mozes kupovati po nasim radnjama i pik oglasima po nerealnim cijenama i onda prodavati onako kako je na amazonu. Totalno ste neralni. Cijene van granica bosne su totalno nebitne. Jedno je BiH tržište a jedno je svijet.

    Druze stavi 500KM, je ne bih spustao nize.
     
    ae1, aNaToMiC ! and Haker like this.
  10. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Prvo trebate čitati, da vidite da je taj oglas od 450 KM potražnja, i da nikakvi dileri nisu pomenuti.

    Switch nov za 610 KM, slobodno nek se javi ko hoće u poruke da mu proslijedim kontakt čovjeka, switch je iz duty free shopa nov u kutiji, više komada.
    Switch nov u MediaMarktu 630 KM, priča o tržištima ne drži priču nažalost, barem nas u toj švabiji ima i vozača koji će za cvaju dovući to u Sarajevo. Znači nekih 650 KM sa garancijom.

    Ovaj switch nije 400 KM, nije ni 450 pošteno govoreći, oko 500 jeste jer je hackable i to mu je sva vrijednost. Ja za 100 KM razlike nikad ne bih uzeo polovnu konzolu ako nema neku prednost kao što ova ima mogućnost čipovanja. Ali, čovjek koji je tek registrovan i koji 14 dana ne odgovara na svoj vlastiti post vjerovatno i ne želi prodati konzolu, na kraju krajeva čovjek je tražio procjenu, nije rekao da prodaje konzolu :) Uglavnom, mi smo našli za 500 KM, tako da nisam više zainteresovan. Kolegi sretno sa prodajom ako se odluči da proda.
     
    ae1 likes this.
  11. selvin

    selvin Moderator

    Lik se vjerovatno nije vise javio jer mu je @Aldiin uletio klizeci. @Haker, to je potraznja za 450. Nema na olx ni blizu za ove pare sto Aldiin prica onako uprazno. Kome se ide u Njemacku po konzolu, sretan mu put. Nemojte dzaba kvarit oglase i tjerat ljude se nerealnim procjenama.
     
    ae1, aNaToMiC ! and Haker like this.
  12. ae1

    ae1 Novi član

    Hvala Vam svima na komentarima i procjeni!

    Izbjegavao sam komentarisanje do skoro jer je bilo suvisno a i nisam znao da li da prodajem konzolu ili ne

    Interesovalo me generalno koliko vrijedi, a odlucio sam se zadrzati konzolu dok prekucam jos par naslova.

    moze lock
     
    Thomasony likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.