The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. xman

    xman Komšija

    To je individualno. Otidjes na nexus i krenes redom. Ima milion manjih modova tipa srebrnog maca koji ima bas srebrnu boju i sjaj i odlicno izgleda. Sitnica,ali kada nabacas brdo takvih sitnica bas se osjeti, narocito kada naviknes na njih pa ih sve pogasis i uporedis.
    Obogate igru definitivno.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Za mene samo HD teksture,da nema weight limit mod (jer volim da kupim svo smece za crafting :D ) i da npcovi bacaju vise loota.
     
    nenji_avero likes this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I mene je sada nahajpalo kada sam odgledao S01, a nemam kad da se zadam.
    Može li GTX 960 gurati ovo?
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze, igrao sam ja na GTX 960 2GB, 1080p.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Jel neko izgledao prvu sezonu serije? Odron.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svi smo odgledali. Nekom sjela nekom nije.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  9. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Modovi koje ja koristim

    Atmospheric Nights
    Nitpicker's patch
    realistic weather
    supreme to extreme graphics options
    60fps gui
    window glass distortion fix + isto za toussaint
     
  10. xman

    xman Komšija

    Ja krenuo neki dan opet da je premotam i imam nekih 30-ak modova.
    Fast travel from anywhere.
    Improved sign effects.
    Witcher 2 potion lenght.
    Allways dissmember il tako nekako. Imam jos par modova na tu temu. Blood mod. Ultra gore 2
    4k Clouds.
    Griffin set redesign.
    More shadows.
    Beautiful grass mod v2
    All quest objectives on map
    HD monsters reworked mod.
    Takodje onaj prvi na listi all time modova na nexusu. Vidno popravi texture u igri.
    Aqua
    Indestructible boats
    Jump in shallow water
    Leveling witcher and relic gear updated. Ovaj mod koristi tek nakon sto upolovis blood and wine jer postane glupo da kod nelih random prodavaca imas jaci armor od grandmaster armora kojeg btw masno platis:D
    Lightsource yrden and igni
    Lore friendly silver swords
    Imas mod za vjetar. U vanili je vjetar malo pretjeran a ovaj mod njihanje drveca ucini prirodnijm.
    New background for inventory
    Stronger crossbow bolts
    The wolf medalion
    Toxicity-clean face and screen.
    1.32 gog verzija je kod mene.
    Script merger skini ako bi bilo konflikta da ih spojis.
    Ima lightning modova tipa STLM ali svi ucine noc pretamnom.
     
  11. vutra

    vutra Komšija

  12. Neso

    Neso Komšija

    Definitivno jedan od boljih naslova sto sam igrao u zivotu. Ne znam na koji aspekt igre bi se mogao pozalit. Remek djelo u svakom pogledu.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja im jedino zamjeram onako drastican graficki downgrade, mogli su vala za PC ostaviti grafiku kao iz onog E3 demoa :/
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Ono sto su pokazali na E3 je bio demo na PCu najvjerovatnije, da pokazu puni potencijal igre i naprave hype. Kasnije su je osakatili za konzole, za launch. Ja sam %100 siguran da svima njima Sony i Microsoft vedri i oblaci. Kako im oni kazu, to moraju da dostave. Mozda su i mogli dostaviti enhanced verziju igre za PC ali su im ovi naredili da ne bude puno razlike nasoram konzola.
     
    Last edited: May 21, 2020
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, razlika u odnosu na konzole ne smije da postoji u velikoj mjeri. Govorili su o tome dosta Ubisoft developeri.
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Na zalost jako puno potencijala i sirove snage PC platforme pada u vodu.
     
  17. Decerto

    Decerto Komšija

    to ce se promijeniti sa sljedecom generacijom konzola,barem za neko vrijeme PC igre nece graficki biti sakacene kao sto su bile kad je u pitanju ps4/xbox.
     
  18. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Bez obzira na downgrade grafike, igra je stvarno nešto posebno. Srećom, postoji more modova koji i tu grafiku poprave.
    Ja sam na 1070Ti jedva gurao 60fps na 2k rezoluciji. Onda instaliram modove, neki od njih i za bolju grafiku (teksture, osvjetljenje itd.) i onaj neki mod koji dodaje EXTREME postavke (jače od ultra).
    Nakon tweakanja, igru sam pičio na 2K sa baš lijepom grafikom, sve to na ~100fps

    Kome je grafika previše bitna, uvijek ima opcija. Ali iskreno, ovu igru bi vrijedilo igrati i da je grafika kao u FF7 iz '98. godine, toliko je dobra! :D
     
    aNaToMiC ! likes this.
  19. Neso

    Neso Komšija

    Ma kako god, meni je Witcher beton. Cim zavrse sa CP 2077 prelaze na development novog Witchera, za next gen. Znam da je Geraltova prica gotova, ali sta god da CDPR napravi u tom univerzumu ima da bude vrh


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    nenji_avero and aNaToMiC ! like this.
  20. xman

    xman Komšija

    Nadam se da ce Geralt opet biti main lik. Previse je u kultnom statusu da ga lako zamijeni neki drugi witcher ili nedo Bog Ciri.