1. dino31

    dino31 Aktivista

    Pogledacu kasnije dok dodjem kuci.
     
    dams82 likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sredinom ove godine bi trebao stici MIUI 12, a moguce je da ce doci i na RN 5.
     
    dams82 likes this.
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kad li ce doci mi 10 pro...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Eh sad cu i ja gurnuti update, kad si ti probio led sa RN8Pro :D
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Jesi to izabrao sebi telefon?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa obzirom da 9t pro nema.. kontam sacekat mi 10 pro

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjerovatno kasne zbog virusa, sve je blokirano, od tvornice do dostavljaca.
     
    bhd and kolinsb like this.
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa je citao sam trebalo u baarci predstavljanje za eu al otkazano.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Joj neki dan mi ispade direkt na ekran.Imao sam sreca case zastitni i staklo ono.Rasulo se zastitno ali ekran osta citav.Sekunda.Niie djaba ova zastita

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma i meni neki dan Poco ispade direktno na beton sa velike visine. Bez ikakvih zastita je mob, samo se blago ostetio back cover. Nevjerovatno.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je nedavno dosla android sigurnosna nadogradnja i od tada je telefon zivlji i bez stekanja,kojeg sam znao osjetiti prije...sada toga nema
    a android 10 ce doci nekada na ljeto na redmi note 8,kao da gledam :D
     
  12. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ima li ko da koristi RN8 i mtel karticu? Prvo mi nije povukao prave APN postavke (nisam uopste obracao paznju na to, otkrio kroz par dana, imam H+, ali nista ne otvara), zatim 20tak dana bilo OK, evo od prosle sedmice ista prica.

    BHT sim radi bez problema. Napominjem da mtelova kartica nikada nije imala problema na J7 2017.

    Takodjer sam primijetio da je konekcija generalno nestabilna, ne znam je li to sto sam na prelazu 4G i H, pa vazda se salta i vazda mi dolaze smsovi o propustenim pozivima.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zadaj kao defaultnu LTE (preferred network type) i nece se saltati...garant ti je podeseno na automatik i onda se salta
    ne koristim mtel karticu...ali ako te bude zezala,najjednostavnije ti je da zamijenis sim karticu,mozda ona pravi neke probleme
     
    NaLe! likes this.
  14. selvin

    selvin Moderator

    Je li ti kinez ili global? Ukucaj *#*#4636#*#* pa provjeri sa tim sta ti je stavljeno tu za preferred network type. Ima nekih verzija sto vise trose bateriju a moguce da utice i na to da si nedostupan. Ne znam ko mi je ovo rekao da mu je pomoglo, mozda @Ekstrauterina?
     
    NaLe! likes this.
  15. FearLess

    FearLess Aktivista

    Imam ja i isto tako nije htjelo.
    Napravi novi APN i samo stavi mtelsmart i ime i APN ili mtelfrend i ime i APN, zavisi jesi li na dopunama ili pretplati.
    Proxy i ostalo sve nista.
    https://mtel.ba/Korisnicka-zona/Pom...Kako-koristiti-uslugu-mobilnog-interneta.html
     
  16. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Sve namjesteno. Radilo 20tak dana i jednostavni stalo. Pokusam jos zamijeniti mjesta sim karticama, mada koliko znam obje su 4g, ako nista onda cu traziti zamjenu kartice.


    A global je verzija softvera, kutija je cisto.na engleski, koliko znam to je global i.verzija telefona.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    Probaj airplane mode uključiti kad tako stane
    Pa samo opet isključiti

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
  18. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Meni je na standby vuklo puno baterije, vidjelo se bas u battery settings. U tim postavkama stojalo TD-SCDMA kao preferred (neka kineska izvedba UMTSa) tako da je prvo pukusavalo to koristiti, sto naravno nije moglo. Prebacio na Global//TD-SCDMA i nisam imao vise problema.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ev' i kod mene na F1 dosao update.

    [​IMG][​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Zer0 likes this.
  20. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Konacno!
    Maloprije stigao novi Android i sad Poco moze bez problema da vrti GTA San Andreas na Max postavkama, kad se ukljuci opcija "Game Driver". Prije nije mogao ni blizu. Ogromna razlika u performansama.