Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma


    Evo za svu raju koji gledaju stipanija i slicne likove što prodaju svoju suplementaciju.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako si fakat odlucio da zapnes sto se kaze mozemo se dogovoriti za neki vid suradnje, ali ne u vidu napisem ti program i izvoli jedi tako i dobit ces rezultate. Jer tako svari ne funkcionisu, odnosno funkcionisu ali kratkorocno. Napisao sam X puta ljudima plan onako free of charge i svima radi ali cim se vrate svojim starim navikama (sto obicno bude jako brzo) vrate se i stari "rezultati". Ako si spreman nagaziti u smislu redovno vaganje, pripremanje (i vaganje) vecine obroka i slanje foto-reporta itd. onda ima smisla pricati o tome. I prije svega najvaznije ti je imati realna ocekivanja. Ako ti je cilj do ljeta skinuti sto vise kila i usput srusiti metabolizam to mozes na X nacina ali prije svega poenta je praviti najbolje rezultate uz najmanje stete, i sto je najvaznije odrzive rezultate. Baby steps sto bi rekli.

    Ljudi se uglavnom obeshrabre kad cuju ovakve stvari, jer bi svi da su Simeon Panda unutar 3 mjeseca, i onda obicno kada im das realniju sliku o stvarima odjebu te odmah i odu treneru koji im obeca kule i nebesa u kratkom roku. Kad vide da ne ide kako je on/ona obecao/la, kazu ne valja trener i idu dalje itd itd. Fitness is a journey, not a destination.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @donjapa dobar si kad mozes :p

    btw. moras prehranu srediti, djaba sav trening i cardio na svijetu ako si ti u plusu sa kalorijama, mozes preplivati okean, neces smrsati.
     
    Last edited: Oct 29, 2019
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Raja, ovi blenderi po 60tak km, hoće li obavljati posao? Valja li to čemu? Ima u Domodu par finih modela.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam koristio vox. Dvije godine radio bez problema, ja sam ga spržio jer sam previše trpao u njega pa curilo i voda ušla. Kontam crkao, kad se osušio opet radi. Sada koristim gorenje isto predobar. Najgori su nutri Bullet, to zaobiđi koliko možeš.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Sta fali Nutri Bulletu? Ja ga koristim godinama. Melje kamenje...
     
    donjapa likes this.
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni kod bake crkao tri puta, još kod nje onaj fency od metala. Kod tetke popucale one stopice na čašama što ulegnu da se zakače na nož jer je plastika premekana, ja joj dao ove od voxa, eno i sada rade. Ovaj vox (kopija nutri Bullet a) za 90km radi isto kao ovaj od 190.
    Ovaj gorenje mi do sada najbolji blender, ja ga platio 140 sada je i jeftiniji.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja kad sam se vracao iz Irske (znaci cca 4.5 god) kupio sebi i starcima po jedan i oba jos u zivotu. I to ja svoj derem maksimalno, svaki dan minimum 1-2. Jedino da kod nas ti sto se prodaju nisu kakvi 3rd grade ko i vecina stvari sto stigne u BiH... okvir Nutri Bullet a ispod haube kakav kinezer :D

    Mada ja sad hocu da uzmem Nutri Ninja ali veci model koji je food processor/blender u jednom.
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Blendtec i Vitamix su klasa ispred svih ostalih, ali nema ih ispod 300€. To je ako hocete da uzmete proizvod "for life"



    :D
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    A ne znam, kao i za sve, nekom super neko naleti na loš model.
    I ja blender baš koristim, minimalno dva puta dnevno zato sam skupe prestao uzimati.
    A taj food procesor mi glomazan mada super stvar :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako vi pripremate povrce ili voce u blender da ne bude onako suho. Ne volim nesto povrce blender mi djaba stoji a veze nemam da se nesto ukusno napravi.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stavi pola cvekle, dvije mrkve, limun, đumbir, jabuka. Dolij dosta vode da bude kao sok. Preworkout prva liga :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin and forzamilan like this.
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Da li je ko skoro narucivao sta sa myprotein.ba? Prosli put su mi slali manju naruzdbu u dva dijela pa sam dvaput placao posti po 8.5KM, pa me zanima da li ima neki nacin da se pri checkoutu kaze da hocu sve odjednom jer ako narucim 6-7 stvari i posalju to u 2-3 posiljke onda se nabere te postarine.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni su uvijek skupa sve, najveća pošiljaka je bila za 170km, dakle, veći paket.
    Sad za crni petak ću naručiti, mada nema kod njih prevelikog popusta kada su cijene već niske.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Musclefreak danas -20% sve. ON Gold 4.5kg 200KM. :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    ON nema smisla kupovati. Myprotein 5kg, 120km trenutno :)
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mah, ko voli nek izvoli. Probao sam svašta, ali se uvijek vratim na ON.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    donjapa likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Trenira li iko u doba korone?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja itekako, sreca kuci imam bench, lat. stalak, bucice, sipke ofc. Vratilo i razboj davno sam napravio. Danas se malo namirio sa vocem i povrcem, fino ide.

    Moja je preporuka svakako ko ima viska prostora, da isto uradi, nije uopste skupa investicija.
     
  20. Lamagician

    Lamagician Komšija