Razer kraken x misljenje? Prijedlog neki best buy gaming slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Karlo, Apr 4, 2020.

  1. Karlo

    Karlo Novi član

    Pozdrav,evo čisto malo da se informišem i s vama,šta mislite najbolje gaming slušalise hajmo reći do nekih 50eura...Našao sam Razer kraken X oko 120km nove,ako ko koristi ili je koristio kakvo mišljenje ima o njima...Ako imate još prijedloga bio bi zahvalan.Može cijena slobodno ići još 20e nije problem,bitan mi je kvalitet za te pare.Pozz
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    nabaci jos 20 eura i uzmi hyperx cloud 2. Neces naci bolje gaming slusalice,a i mikrofon je vrh. Razer bi zaobilazio u sirokom luku.
     
    Qler, Aldiin and Picoooka like this.
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam razer tiamat 7.1, smeće, pogotovo ako uzmeš u obzir cijenu.

    Sent from my Huawei P30
     
    FearLess likes this.
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Mogu potvrditi. Raspale mi se slusalice kao da su neko no name smece.
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    ja kupio razerove kraken v2 prije par godina,skopcao ih na pc koji je imao quad dac zvucnu,koristio 5 minuta,istekao i poklonio prijatelju dzaba (koji nije imao slusalice uopste) . Eto koliko su dobre . Zvuk im je ravan onim logitechovim slusalicama od 5 maraka.
     
  6. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Kod HyperX slusalica velika je mana sto earpads i headband vrlo brzo propadnu,a sve ostalo je top.Meni i na Cloud,a evo i na Alpha nakon 5-6 mjeseci earpads propali.

    Na svu srecu HyperX ima vrhunski support pa su mi poslali zamjenske iz Londona koje su bile kod mene nakon 8 dana.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koristim cloud 2 već dugo što za posao što za igranje i nikakvog propadanja ničega nema. Čudi me to kod tebe. Koji ti je tačno model?

    Meni je jedini problem što mi je mikrofon tih, kontam da nije defektan?
     
  8. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Trenutno Cloud Alpha i evo kako su izgledale nakon pola godine koristenja.

    [​IMG]

    A evo sto sam dobio earpads otprilike prije 2 mjeseca od njih.

    [​IMG]

    Evo koliko je trajala dostava iz Londona do mene.

    [​IMG]

    Imas i ovaj oglas na piku kako liku izgledaju Cloud 2.Kod mene je jos gore bilo.

    https://www.olx.ba/artikal/37555365/hyperx-cloud-2-slusalice/
     
    Last edited: Apr 5, 2020
  9. Karlo

    Karlo Novi član

    Vjerujete,ja imam Ceres 500 od cm storm,evo 6 godina..Sinoc za vrijeme Game povukao kabal i odjednom stade sve.
     
  10. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Sony MDR-ZX770BN Bluetooth nakon 2 god. koristenja.Bez i najmanjeg traga,a svakodnevno ih koristim.

    [​IMG]

    [​IMG]

    HyperX su bez dileme vrhunske slusalice samo da obrate paznju jos na ovaj detalj i ne prave najlonske navlake na earpads i headband i tjt.
     
    Last edited: Apr 5, 2020
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Prezadovoljan sa Steelseries Siberia v2 USB samo izbjegavaj Logitech G seriju.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam G430 na poslu, klasa za tiamat

    Sent from my Huawei P30
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja imam G430 kupljene 2015 ili 2016, malo koristene i stoje uvijek u pvc u kutiji.

    Plava boja na earpads navlakama se oljustila / ljusti od stajanja.
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Godinama imam G35, vrhunske, jednom mijenjao earpads, ali su kod mene ipak 9 godina, jos sam ih polovne kupio.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni se earpads uprljale, narucio sam nove. Ostalo sve OK.

    Sent from my Huawei P30
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Imam iste, koristim za do posla i nazad (svaki dan oko 1h koristenja) i nakon godinu dana hladnoce, vreline i znoja izgledaju kao nove.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Razer Kraken Chroma v2 kupljene 2016. Ni najmanjeg traga korištenja rade ko doksa svaki dan ih koristim.

    [​IMG][​IMG]

    edit: ipak u septembru 2017. kupljene :D
     
    Last edited: Apr 6, 2020
    Picoooka and aNaToMiC ! like this.
  18. Karlo

    Karlo Novi član

    Uzeo sam ipak hyperx cloud 2,mogu reći za ova 3 dana koliko koristim da su odlične,poslije 5h konstantnog gaminga,toliko su lagane da se ne osjete.
     
    Aldiin, EL NINO CFC and Decerto like this.