Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ovo je preskupo. Myprotein.ba 2.5kg sa okusom - 55km.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ja kuci nebi tega dignuo da mi neko placa nit imam prostora svaka cast ko moze a ovako 800m od mene teretana state of the art 20 eur imas sve zivo od tus kabina sprava za koje nisam ni znao da ima itd itd. Sad dok je ovo sranje ko ga jebe malo trcanje setnja biciklo evo danas mtb opucao 46km taman.

    Jesam ja prosle godine uzeo jednom il dva puta ovo pakovanje sta ja znam protein ko protein nisam ti ja relevantan ja sam amatercina :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja samo ovu bebicu imam, ne treba ništa više. Danas je uzeo od druga, kontao da kupim sve rasprodate i što sam našao traže 4,6km po kilogramu :D

    Napunim ruksak sa starim časopisima, jednu putnu torbu, pull up isto imam gdje raditi i ne treba ništa više, čak sam bolje treninge radio nego u teretani. Ovo dođe kao trening kamp :D [​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jesam, dobar je, ali je hardcore verzija jos bolja https://www.amazon.de/ESN-IsoWhey-Hardcore-Protein-Chocolate/dp/B004W6H62I/

    Imas od njih tri "levela", najjeftiniji "concentrate", taj sto si linkao "complex" i ovaj najskuplji "isolate".
    Probao sve tri, koliko para toliko muzike, concentrate se lose rastvara i nije nesto okusom, ova dva bolja mogu preporuciti.
    Ja upratim kad je isolate na akciji za 20 eura pa tad uzmem.

    Taman bio uhvatio ritam gym-a, i sad sve otislo. Mada njubara sam svakako u odnosu na tebe.
    Uradim koji sklek i podignem par puta teg ovako u stanu otkako je gym zatvoren :D
     
    Last edited: Apr 2, 2020
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najbolje osmisliš kružni trening i zadaš se 20min koliko je potrebno da se odradi 3-4 kruga i to je to. svakom se teško nakaniti u kući, i meni je. Pogasiš sve distrakcije i opališ jedan trening svaki dann :)

    Od svih ovih sada popularnih home workouta ovo je najbolji primjer.



     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gledam Jeff-a ali zaboli me glava od njegovih 14 miliona varijacija :D
    Kontam ovu pull-up sipku za vrata naruciti, katastrofalan sam inace u pull-upsima.
     
    Haker likes this.
  7. Neso

    Neso Komšija

    Ja imam ovaj pull up bar, kupio na Amazonu davno. Lagano nakacis na vrata, nema sarafanja, busenja, ljepota. Koristim ga i za sklekove, siroke, uske... Takodjer imam bucicu od 30 KG i to je sve sto mi treba za treninga u kuci, dok se teretane ne otvore. Propadanje radim poslije skelekova u kuhinji, na radnoj porvrisni, jer ide na L. Mozes i sa dvije stolice, dere prsa...
    [​IMG]
    https://www.amazon.com/Adjustable-M...=1&keywords=pull+up+bar&qid=1585871851&sr=8-9
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Prolaze li sad narudzbe, jel' ko narucivao u zadnjih par sedmica otkako je ovo sranje nastupilo?
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Po belaju i meni će nestati. Vidim kod nas mucle freak stalno reklamiše 25% popusta, ako je stvarno toliki onda bi se moglo i kod njih kupiti

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam narucio krajem Feb, stiglo mi sredinom Marta.

    @Haker musclefreak više ne radi sa myproteinom?
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pojma nemam, nisam od njih odavno nešto kupio. Ali ako je 25% moglo bi se i gold uzeti

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Hvala za info. Probam i jedan i drugi (complex i isolate).
     
  13. Lamagician

    Lamagician Komšija

  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  15. Lamagician

    Lamagician Komšija

  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  17. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Hvala za info. Tesko odoliti cijeni od 19 eura za 2,5kg tako da sam uzeo da probam Impact Whey Protein Elite.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo ja naručio robu, vidjet ćemo kad će doći.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Lamagician and Aldiin like this.
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  20. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Preporucio bih bilo koji 10cm sirok pojas, nista ovo tapered. Licno imam Inzer 10mm double prong i pojas je tenk zivi. Ako se ide na budget opciju, Strengthshop ima sasvim pristojnih stvari. Od najjeftinijih RDX na ebay je ok opcija.

    Preporucujem obicnu kopcu kod jeftinijih pojaseva jer jeftine poluge vrlo lahko puknu.
     
    Aldiin likes this.