R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Koliko ja znam cdkeys je provjeren i ne radi na taj nacin. To je g2a.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cdkeys radi na isti fazon kao i g2a.
     
  3. xman

    xman Komšija

    1440p max detalji u benchu imam 54 fps.
    Grafika cisti prosjek.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzeo account na Piku, 40 KM, radi uredno, mozes promjeniti mail za koji se veze, kao i dodati 2-step auth.

    Dobro pravo izgleda u 32:9 ratiu, prava divljina :) al nista bez RTX 2080 ili sl, imam OK framerate kad stavim detalje na medium i resolution scale na 0.5, a onda je mutno AF :/

    [​IMG]
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Vidim rokas X-540 zvucinike, imao sam ih i ja, dobri pravo :) Sad na ljeto kad dodje Turing, uzmi sebi 3070 za tu belegiju.
     
    Vedo likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam kupovao ali je igra oko 25€ na Epicu preko Ukraine. A onda dodas 10€ kupon pa izadje oko 30KM.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Jbga, ja je nisam ispod 80 KM našao nigdje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Nadjes neki ukrainski VPN, ima free Avast na par dana ja mislim. I izadje 25€. Kupon vazi mozda do maja. Onaj od prosle godine sto su davali.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja bi za 30km rado uzeo al sam lijen. Ako ko uspije neka javi :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo kupon do prvog važi:

    [​IMG]
     
    forzamilan likes this.
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Red Dead Redemption 2 is coming to Xbox Game Pass for console in May
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jel kec u game passu?
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jeko uzeo igru na ovaj gore fazon?

    Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Imam ja RDR2 account na roctars clientu ako ko hoce. moze i zamjena za wow tokene, golde il nesto.

    edit: Imam BFV haha.
     
    Last edited: Apr 26, 2020
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Hoces zamjenu za BF5, nije losa igra uopšte :D
     
    Aldiin likes this.
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Danas mi neko maznu Rockstar account (i RDR2 sa njim). Znaci kupio na Piku account sa RDR2 prije par sedmica, promjenio mail i ukljucio 2 step auth. Danas mi stize obavijest da mi je promjenjen mail koji se veze za taj moj Rockstar social club. I nema sanse uci. To je mogao jedino ovaj sto mi je i prodao acc na Piku, ili? jer bas mi je unikatan password bio + upaljena 2 step authentication.
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam samo jednom u zivotu kupio takvu stvar "polovnu", podavno je bilo. To je bio WoW account i na slican nacin me lik odradi ko volinu. To mi je bila prva i zadnja lekcija iz poglavlja kupovine takve prirode. Ima druze svakakve stoke, takve stvari kupovati jedino od nekog koga bas bas dobro poznajes. Svakakve fukare i papaka...
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma u tom vremenu nije bio na sale-u RDR2 a igrao mi se, hajd reko 40 KM nije puno. Jel moguce da me isti taj lik zeznuo, jer ne znam kako bi neko drugi prosao mimo 2-step-auth?
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma jasta je ili ti je neko uvalio Keylogger.
    Ja sam kupio sepet keyeva na cdkeys i sl stranicama nikad ni najmanjeg problema. Isto tako kupio dosta puta win licencu na ebay nikad problema.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    I da jeste keylogger ne moze uci u account. Jer kad ukucas i ispravan password, trazi ti da uneses code iz authenticatora sa mobitela.