Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izgleda zanimljivo ali vidim biće druga sezona. Serije gledam samo završene ili mini serija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Haker likes this.
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jel ko odgledao Westworld? Dojmovi?

    Meni je dobra ideja serije, ali gluposti toliko da sam umalo prestao pratiti.

    `Mesar` imaju kontrolu nad hostovima, odnosno oni im mogu code customizovati toliko da im mjenjaju ponasanje. A u pocetku serije, i najmanje cudno ponasanje hosta se provjerava. No kad ovi mesari odnosno onaj Kinez kad je unosio izmjene, onda nista.
    - isto je glupo da mesari imaju pristup svakakvim stvarima, pa i da u onom svijetu od hostova donose promjene.

    zatim na kraju serije ulaze hostovi u laboratorije, i ubise sve pred sobom, security niti puca, niti moze niti jednu osobu pogoditi.
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Dosao do polovine druge sezone i smorila me. Eventualno nekad kasnije da se pogleda od pocetka do kraja.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma dosadna. Nisam nikad zavrsio s1.
     
  6. chenta

    chenta Aktivista

    Ozark 3. sezona na nivou 1. i 2. Better call Saul isto ekstra serija, jos jedna epizoda treba da izadje. Westworld pregledo prve 2 epizode (3. sez), nastavicu def.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Better call Saul najbolja sezona do sada.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je pocetak sezone bio dosadan pa sam odustao, sad gledam Sopranose.
     
    forzamilan and Aldiin like this.
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Zato mi se Picard posrao u cijeli TNG serijal.
    Discovery-a mi nije žao jer su sve anonimusi, ali Partiče Stjuartče koji k*rče
     
    Esh likes this.
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  11. becke

    becke Aktivista

    The Loudest Voice, solidna mini serija i po meni odlicna uloga Russella Crowea.
    Gledao sam jos i State of the Union, mini seriju sa epizodama od 10-15 minuta. OK za odgledati sa ljepsom polovinom za vecer.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Devs prva epizoda ludilo.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Ja odgledao 4 sezone Money Heist za 5 dana, meni pravo legla. Bas gledam neki dokumentarac vezan za seriju i govore kako je serija snimana sa namjerom da prica bude gotova u 2 sezone. Gledanost je bila prosjek u Spaniji, medjutim kad je Netflix 2017. kupio prava da streama worlwide, popularnost skocila ludacki i onda su napravili jos dvije sezone. Od mene definitivno preporuka, nadam se da ce biti jos jedan dio.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Vala su je iscijedili maksimalno...
     
    Lamagician likes this.
  15. Neso

    Neso Komšija

    To je samo dio profesorovog plana...
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja pregledah prvu sezonu(prve dvije ovisi kako ko dijeli) tj. do trenutka kad je zavrseno kao sve i oni otisli i happy end prosle godine. Jedva zavrsio, na silu, poceo je gledati jer je hype bio, a zavrsio eto kad sam vec poceo, ni ne pada mi na pamet da gledam trecu i cetvrtu sad..

    Je serija samo, ali mi opasno vrijedja inteligenciju i ja ne mogu gledati bruku gluposti. Ideja i koncept serije je dobar, sa milion nelogicnosti su je pokvarili, imho.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    senad_986 and Haker like this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jaoooo zavrsetka Better Call Saul-a.Hahah pree pre dobro :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobra sezona ali mi se nije dopao kraj ni najmanje. "Jeftino". Zadnja je S6, iduce godine.
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Oklagijom je razvlace...trebali su stati sa zavrsetkom druge sezone jos...samo sto netflix hoce love na silu.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma