Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam prije koristio prvi i treći, drugi nisam nikad ni probao. Ne koristim već dugo nijedan, odavno ne idem velike kilaže
     
    Aldiin likes this.
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Po meni ti je prvi najbolja opcija. Mada i treci je u 5 deka sto se kaze. Ali uz pravilan bracing pojas ti ne treba. Eventualno na deadliftu ako ga forsiras.

    Ja deadlift ne radim (govorim o pre-corona periodu jel', sad nista ne radim :D) a cucanj npr radim sa 95-100kg radne serije i pojas uopste ne koristim. Isto tako za military press i sl. Samo pravilno disanje.
     
    Aldiin likes this.
  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Impact Whey Protein Elite - stigao prije 10-15 dana, koristim aktivno, dobar skroz !
     
    Aldiin likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja naručio 09.04. još ništa nije stiglo. U normalnim okolnostima već bi davno bilo kod mene. Poslao sam im upit i još nema odgovora.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sta kaze tracking number?
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    myprotein?
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da myprotein.
    12. Poslano i onda nakon par dana pisalo da je u NL i tako stajalo deset dana, evo sad nema više da je u NL nego da je poslato preko fedexa i to prije dva dana i da bi trebalo doći do 05.05.
    Definitivno je bilo zapelo, nadam se da će doći do petog Maja ipak sam naručio za 160km

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Imali su te zastoje, i ja sam cekao da mi u Bec dodje 2 sedmice a inace ide za 3-4 dana. Isto tako pisalo da je stajalo jako dugo na jednom mjestu...bio haman i odustao i htio ih kontaktirati. Doci ce...samo moze potrajati.
     
    Haker likes this.
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Super. Očekivao sam da će malo kasniti, ali malo me zabrinulo ovoliko
    Naručio sam whey easter edition imam osjećaj da će biti dobar :D
    Doduše njega 1,5kg i 2,5kg chocolate browny ne sjećam se da sam njega probao pa rekoh hajde, nadam se da neće biti presladak.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Javi kakav je taj ukus :)
     
    Haker likes this.
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Važi, mada je to subjektivno. Ne jedem slatkiše nikako tako da mi je i banana preslatka :D
    Ovaj cookie and cream svi hvale ja ga se jedva riješio.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    znam taj feeling kad ne jedes nista slatko...i dobar je kad se naviknes :)
     
    Haker likes this.
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja evo 14 mjeseci ne unosim nikakvu vrstu obradjenih secera, sve sam izbacio.

    Najsmijesnije mi je kad mi neko kaze, pa jedes voce, secer je secer... lmao.
     
    Lamagician and Haker like this.
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam uzeo Muscletech-ov Nitrotech na akciji za neke male pare ali sam se zajebao s okusom samo tako. Mixability je odlican, vidi se da je kvalitetan whey ali New York Blueberry Cheesecake fula teska. Kontao da malo odmorim od standardne cokolade i bolje da nisam. Ni nalik cheesecake-u. Ko neka problijeda borovnica.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Stigose li vam ove MyProtein narudzbe? Ja imam jedno kilu jos ovog gadnog wheya ali vidim da je 30% off na Myp.ba pa reko da narucim sebi novi whey. Vidim pise 10-14 radnih dana tako da kontam moglo bi to potrajati.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni još ništa. 09.04. naručio.
    Evo sad ne radi više ni tracking[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo opet se aktivirao tracking, isto kao da je opet poslano. Poslao sam im upit ništa ne odgovaraju
    Definitivno nisam trebao naručivati u jeku ovog lockdowna[​IMG][​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija


    Bite ce da je sve duze trajalo zbog corone...
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno ali trebalo su staviti upozorenje ili nešto. 09.04 naručio. Nadam se da će doći uopšte

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Isto se meni desavalo, tracking mi nista nije pomogao...i trajalo je umjesto 3-4 dana 2 sedmice ali za Bec, predpostavljam da za BIH kasni malo vise u tvom slucaju.