Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa sta god mi je na listi dr opcija je ili skuplja od.itema samog.ili ne moze nijedna

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    #Aliexpress BAM 7.10 11%OFF | Scooter Rearview Mirror for Xiaomi Mijia M365 Ninebot ES1 ES2 Scooter Qicycle EF1 Bike Back Mirror Cycle Strap Reflex Rear View
    https://a.aliexpress.com/_dSLNxOh


    Evo free shipping

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To jedan od rijetkih artikala... vjerovatno nije update il nesto.
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Pa neki dan smo pričali o tome na temi, ima još par artikala sa normalnim shippingom, ali i to bolje ne naručivati dok se ovo stanje ne normalizuje... Uglavnom ostala FedEx i DHL dostava koju niko neće koristiti za sitne stvari...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A ja se jos bio dvoumio da li da narucujem.

    Htio logi m720 uzeti koji je 60ak maraka na aliju, kod nas preko stoje.

    Ne razumijem sad cemu ovo sve nakon 3 mjeseca. A vjerovatno su ljudi uveliko trazili refund, niko nema strpljenja.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa ja 3 artikla refundirao sve istekla zastita dva jos na cekanju.Sve skoro 3mj otkako su poslati.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da se nadovezem sa svojim zadnjim postom od jucer problem sa placanjem nije do mene vec sa sistemom tako mi rekose na ebay supportu. Ako neko jos ima problema sa paypal checkoutom neka ne dira ko ja nista nego da se strpi. Cak sam i ebay acc bio deaktivirao pa sam trazio da ga vrate.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne znam jel tacan tracking, dobio sinoc obavijest da je paket stigao. Sad jos samo da postar dostavi :D

    [​IMG]
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Odakle je ovo naruceno ?=
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A jest putovalo, ko da su na konjskim kolima vozili. Ne zbog brzine nego zbog broja lokacija.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    banggood
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    ah daj ref da se joinam preko nekog.-
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Obavio sam neke dvije kupovine paypalom, ali pošto nisu u mogućnosti da obrade zahtjev žele da mi refundiraju novac koji im je već uplaćen (ebay kupovina). Imam obični personalni account na paypalu, i znam da jednom nisam mogao primiti novac. Kako to ide kad je povrat novca u pitanju, trebam li još nešto ili?
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Refund nije isto što i primanje novca, ja uglavnom nisam mogao primiti novac koji mi je neko pokušao poslat na PayPal, ali refund je uvijek išao bez problema.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SamiRX-8 likes this.
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Refund ide automatski bez problema i vraca direkt na isti racun kojim je placen
     
    SamiRX-8 and dams82 like this.
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hvala momci.

    Jedan artikal su rekli refundirati u utorak, tako da pretpostavljam da traje malo duže dok se to ne pojavi na paypalu ili kartici :)
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    2-3 dana nakon refunda novac je ponovo na računu, kod mene piše npr Kupovina na Pos-u i ne stoji kao da je plus na računu nego u rubrici odliva, ali u minus tako da je ustvari plus ako me kontaš.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SamiRX-8 likes this.
  19. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kod mene je unicredit pa ne znam kako će prikazati, a što je najgore i token mi se pokvario pa ću morati na bankomatu da provjerim za koji dan, odokativnom metodom :D

    edit: maloprije došla obavijest od paypala da je izvršena refundacija :)
     
    Last edited: May 14, 2020
    dams82 likes this.
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kod mene evo skoro 2 mjeseca ne dolazi neka glupost sa aliexpressa
    ali necu jos refund traziti...zanima me da li ce ikako doci :D
    naruceno krajem marta