All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dams82

    dams82 Komšija

    U njemačkoj su skuplje ruke za to dvoje nego dijelovi

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne, nego narod ima manje love ili zeli potrositi manje, zato pada prodaja novih auta a raste prodaja polovnih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zato ću ja to praviti kod svog doktora u Bosni
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Došla dijaspora znači

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma nasa dijaspora gola sirotinja, cim to auto u Dojčlandu ne moze odrzavati.
     
    forzamilan likes this.
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Čak i ćevape jedu u BiH, kao bolji ovdje, a sve zbog cijene...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne mozes od njih kad navale dolaziti zakazati kod zubara termin :D:D:D
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma na stranu to, vjerujem da je kod nas i duplo jeftinije sve to, ali da su velika većina zadnje seljačine to stoji. Čast ovoj finoj kulturnoj manjini što dođe :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa ja radim redovne servise uglavnom gore ako je vrijeme neću sad čekat ali sve što mogu u BiH radim sto ne bi uštedio. Dijelove i gore uzmeš jeftino online ruke jesu skuplje dosta al kako je tako je.
    A to za seljacine samo vidis crni BMW sve ti je jasno
     
    dams82 likes this.
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Ako ćemo iskreno i od nas što smo ostali pola je velikih seljačina nego ti dijasporci što su se uhvatili kojeg eura pa se dokazuju skupim autima su samo više primijećeni... Ja imam dosta rodbine vani, niko se ne dokazuje kad dođe, jednostavno takvi ljudi...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! and Haker like this.
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da je pola bilo bi dobro :D
     
    dams82 likes this.
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nas narod se prilicno lako prepozna ovdje. I to ne samo po autima, generalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Naravno, jer su to vecinom ljudi iz ruralnih sredina prebjegli za vrijeme agresije. Kad vidim onu omladinu sto gleda u Kemala Malovcica kao u bozanstvo dodje mi da placem.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja se zezam, naravno trolam, sreca pa imamo dijasporu jer inace ovaj shit od drzave bi bio jos veca sirotinja, ja znam pretjerati u trolanju, ali stvarno ljudi koji napuste ovaj naš sadomazohizam od drzave i moraju gore sve startati ispocetka (hard reset) a za to svi treba imati dobra muda. @Stevie_Ray koliko god gore ima nasih, ovdje ih je previse, gledam sve bahato, prosto, divljacki, krvnicki, danas sam 5 minuta cekao bocno ukljucenje u kolonu koje sam na kraju morao isforsirati jer niko nije htio malo usporiti. Jednom na parkingu kod UKC-a, ja cekao 10 minuta da neko oslobdi mjesto i posao uci na rikverc onda baba sa passatom ulijece i cereci se kcerkom, da sam imao benzin i upaljac zapalio bi im auto.
     
    forzamilan, Haker and heroic like this.
  15. heroic

    heroic Komšija

    Potpisujem.
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Na kraju mozda ja previse ocekujem, ali ne znam ko odgaja djecu koja razbijaju kamenjem tek stavljene lampinjone, bacaju žardinjere u Jalu. Na sjevernoj magistrali na pjesackom sam 3-4x do sad izbjegao da me pokose ovi iz druge bocne trake kada mi neko uspori da pređem. Ovo je sve jedna kolektivna debilana. Svako ko ode odavde, dugorocno je napravio dobar potez.
     
    Last edited: May 22, 2020
    aNaToMiC ! and heroic like this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Biti ce usporen odlazak iz BiH dok se trziste ne stabilizuje u EU a to je u najboljem slucaju na ljeto slijedece godine

    Ja bi isto bez problema otisao odavde...ali ne iskljucivo zbog finansija,nego zbog sirenja vidika i zivota u drugoj drzavi i novoj kulturi...ja volim promjene i svega se brzo zasitim i onda moram traziti neke nove izazove

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jesi li ti imao neki posao vec dogovoren u Njemackoj bas prije korone?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    Meni djeluje da ne znaš šta hoćeš
    Otiđi kod dine i damira servisiraj kola ako voliš izazove xD
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jesam, samo nije bilo u Njemackoj...druga drzava
    Par dana prije nego sam trebao otici,zabranili letove i propalo sve.

    @Mujka
    To je prevelik izazov i za mene,nisam ja profesionalac (citaj mazohista) kao Dino i Damir i caca im Enes

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk